Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 13 грудня, 09:28:05

ОПОРА презентує попередні результати спостереження за виборчим процесом

23.05.2014   11:00Агенцiя

23 травня об 11.00 у Дискусійному клубі "Експертна думка" відбудеться прес-конференція Громадянської мережі ОПОРА та регіонального партнера Поліського фонду міжнародних та регіональних досліджень - "За день до голосування: ОПОРА презентує попередні результати спостереження за виборчим процесом".
Напередодні Дня голосування за Президента України ОПОРА презентує попередні підсумки спостереження за перебігом кампанії. Так, Мережа проінформує про випадки порушення законодавства учасниками виборчого процесу на Чернігівщині. Зокрема, йтиметься про перешкоджання веденню виборчої кампанії, порушення правил передвиборчої агітації та інші зловживання, які були зафіксовані спостерігачами протягом виборчого процесу. Також спікери повідомлять про стан готовності виборчих дільниць до організації голосування та труднощі в роботі виборчих комісій.

Окрім цього, детальніше про кампанію спостереження, у тому числі - роботу короткотермінових спостерігачів 25 травня, розкажуть:
-    Євгеній Романенко, координатор виборчих програм Громадянської мережі ОПОРА
в Чернігівській області;
-    Ольга Різенко, прес-секретар виборчих програм Громадянської мережі ОПОРА в Чернігівській області.

Останні новини Чернігівщини

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу 09:00

Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровано на території області за період з 8:00 12 грудня до 8:00 13 грудня 2019 року.

Відбувся відкритий показ фільму

Відбувся відкритий показ фільму "Bellingcat: Правда в світі постправди" 08:47

З 25 листопада по 13 грудня на Чернігівщині проходить XVI Мандрівний міжнародний фестиваль документального кіно про права людини Docudays UA, тема якого – цифрові технології та захист прав людини у мережі.

Розпочалася операція

Розпочалася операція "Новорічна ялинка 2020" 08:36

Для посиленого контролю, щодо збереження зелених насаджень у святкові дні Державною екологічною інспекцією у Чернігівській області розпочато проведення щорічної природоохоронної операції «Новорічна ялинка».

РДА зобов’язано оформити правовстановлюючі документи на земельну ділянку орієнтовною вартістю 850 тис. грн

РДА зобов’язано оформити правовстановлюючі документи на земельну ділянку орієнтовною вартістю 850 тис. грн 08:29

Чернігівський окружний адміністративний суд, погодившись із позовними вимогами прокуратури, зобов’язав райдержадміністрацію вжити заходів до оформлення правовстановлюючих документів на земельну ділянку під будівлею закладу освіти орієнтовною вартістю понад 850 тис. грн.

У Борзні поліція роззброїла дебошира з пістолетом

У Борзні поліція роззброїла дебошира з пістолетом 08:14

Поліцейські затримали домашнього агресора, який погрожував зброєю правоохоронцям.