Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 17 квітня, 00:26:58

Комедія "Тартюф"

18.05.2014   19:00Агенцiя

Жан-Батіст Мольєр
Тартюф, комедія

Відома комедія французького драматурга Мольєра не перестає бути актуальною. На одному боці терезів глупство, облуда і обмеженість, шахрайство, підступність і нахабство. А на іншому - любов, порядність, терпимість і терпіння, що, як не дивно, мають бути войовничими й хитрими. І тоді - обов'язково переможуть. А глядачі, завдяки чудовій драматургії і талановитій грі акторів, особливо дуету заслуженого артиста України Володимира Банюка і Тетяни Салдецької, співпереживатимуть і сміятимуться аж до знемоги.

Дійові особи та виконавці:
ОРГОН - арт.Валентин МАКАР
г-жа ПЕРНЕЛЬ, його мати - арт.Юлія МАТРОСОВА
ЕЛЬМІРА, його дружина - арт.Тетяна САЛДЕЦЬКА
ДАМІС, його син - арт.Євгеній СИДОРЕНКО
МАРІАННА, його донька - арт.Розалія КУЧЕРОВА
ВАЛЕР, молодий чоловік, закоханий у Маріанну - студ.Микола БІЧУК
КЛЕАНТ, брат Ельміри - арт.Роман ПОКРОВСЬКИЙ
ТАРТЮФ, святоша - засл.арт. Володимир БАНЮК
ДОРІНА, покоївка Маріанни - засл.арт.Любов ВЕСЕЛОВА
г-н ЛОЯЛЬ, судовий пристав - студ.Руслан БУГАЙ
ОФІЦЕР - засл.арт. Олексій БИШ
 
Переклад М.Донського
Постановка та сценографія - Геннадій Касьянов
Костюми - Віра Саюк
Музика - Сергій Вовк
Соло на віолончелі - Олена Онушко
Прем'єра 6 жовтня 2001 року
Вистава дається російською мовою
 
Тривалість вистави 2 години 10 хв.
Дата проведення: 18.05.2014, початок о 19.00

Місце проведення: Чернігівський Молодіжний театр 
14000, Україна, м. Чернігів, вул. Родімцева, 4
Для довідок: тел. (+38 0462) 77-49-53, 77-89-48;
e-mail: mt.ch@ukr.net

Останні новини Чернігівщини

Хотіла отримати «грошову допомогу», натомість втратила понад 20 тисяч гривень: поліція Чернігівщини вкотре застерігає громадян від шахраїв 16:18

Хотіла отримати «грошову допомогу», натомість втратила понад 20 тисяч гривень: поліція Чернігівщини вкотре застерігає громадян від шахраїв

На Прилуччині поліцейські викрили схему незаконного видобутку корисних копалин та повідомили про підозру посадовиці комунального підприємства 16:16

Слідчі Прилуцького районного відділу поліції за оперативного супроводу обласного управління стратегічних розслідувань та під процесуальним керівництвом Прилуцької окружної прокуратури викрили протиправну діяльність посадовиці комунального підприємства, яка організувала незаконний видобуток корисних копалин загальнодержавного значення.

 Як молоді створити громаду своєї мрії: в обласному центрі відбувся дослідницький ідеатон у межах проєкту «Молодіжна візія Чернігівщини»

Як молоді створити громаду своєї мрії: в обласному центрі відбувся дослідницький ідеатон у межах проєкту «Молодіжна візія Чернігівщини» 16:14

У лютому цього року в регіоні стартував проєкт «Молодіжна візія Чернігівщини» – дослідження участі молоді в прийнятті рішень у громадах.

«Армія відновлення» 16:12

Протягом січня-березня 2026 року службою зайнятості на Чернігівщині видано 2425 направлень на суспільно корисні роботи для понад 900 громадян області. Люди працюють за строковими трудовими договорами. На оплату їх праці спрямовано 15 млн гривень.

Медична допомога постраждалим від аварії на ЧАЕС – у діалозі з медиками і громадськістю 15:03

У Чернігівській ОВА говорили про доступність медичної допомоги для людей, які постраждали внаслідок аварії на Чорнобильській АЕС.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини