Презентація просвітницької кампанії, яку проводимуть ГМ ОПОРА та КВУ на Чернігівщині
8 травня 2014 року з 14.00 до 15.30 у місті Чернігові у приміщенні готелю «Профспілковий» навчально-методичного центру за адресою вул. Шевченка, 105–а (ауд. № 201) відбудеться презентація Комітету виборців України і Громадянської мережі ОПОРА щодо просвітницької кампанії на позачергових виборах Президента України, призначених на 25 травня 2014 року. Початок реєстрації о 13.30.
Теми презентації:
• ЯК ДІЗНАТИСЬ ПРО СВОЇ ВИБОРЧІ ПРАВА ТА ВИБОРЧІ ПРОЦЕДУРИ
• ЯК ДІЗНАТИСЬ ПРО МЕХАНІЗМИ ЗАХИСТУ СВОЇХ ПРАВ
• ЯК ВЗЯТИ УЧАСТЬ У ВИБОРЧОМУ ПРОЦЕСІ У РОЛІ ЧЛЕНА ВИБОРЧОЇ КОМІСІЇ АБО СПОСТЕРІГАЧА
• СИСТЕМА ОН-ЛАЙН НАВЧАННЯ ЧЛЕНІВ ВИБОРЧИХ КОМІСІЙ «ВИБОРКОМ» http://www.vyborkom.org
• ТЕЛЕФОННА «ГАРЯЧА ЛІНІЯ», ВЕБ-САЙТ «ВИБОРИ В УКРАЇНІ» http://electioninfo.org.ua, ПРОСВІТНИЦЬКІ ВЕБІНАРИ ДЛЯ ВИБОРЦІВ ТА ІНШІ КОРИСНІ РЕСУРСИ
До участі у заході запрошуються представники громадянських організацій та засобів масової інформації, неформальних об'єднань, громадські активісти, виборці.
З питань організації заходу прохання контактувати з Ольгою Різенко, Громадянська мережа ОПОРА, за телефоном +38 093 790 90 94, або електронною поштою — poliscnua@gmail.com
Останні новини Чернігівщини
Чернігівська громада стала учасницею проєкту літніх клубів «Грай. Дій. Змінюй» 17:17
Чернігівська міська територіальна громада за результатами відкритого конкурсного відбору стала однією з переможниць проєкту літніх клубів для дітей та підлітків «Грай. Дій. Змінюй», який реалізує громадська організація DOCCU у межах проєкту PlayItForward у співпраці з міжнародною неурядовою організацією War Child Alliance в Україні.
Рада громад області: освіта, інвестиції, житло для ВПО та інші важливі питання розвитку 16:55
Чергове засідання Ради територіальних громад області відбулося у Чернігові 27 липня. На порядку денному – низка питань, що постійно в полі зору й на контролі ОВА, зокрема освоєння освітніх субвенцій, робота центрів життєстійкості, забезпечення внутрішньо переміщених осіб житлом, розроблення інвестиційних планів, забезпечення сталого мобільного зв’язку.
Анна Юр'єва — чемпіонка Європи серед юніорок з веслування на байдарках і каное! 16:13
З 23 до 26 липня в місті Сегед (Угорщина) відбувся чемпіонат Європи з веслування на байдарках і каное серед юніорів та молоді до 23 років, який зібрав найсильніших молодих спортсменів континенту.
У Чернігові вшанували українців, які загинули в полоні 15:37
У Чернігові вшанували пам’ять Захисників та Захисниць України, учасників добровольчих формувань та цивільних осіб, які були страчені, закатовані або загинули у полоні.
Робота без бар’єрів 15:14
Водій, охоронник, вагар, логіст, менеджер, робітник з благоусторою– 10робочих місць у поточному році облаштовано роботодавцями Чернігівщини для людей з інвалідністю в межах компенсаційної програми служби зайнятості.