Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 24 лютого, 13:30:03

Німецький експерт поділиться досвідом з чернігівцями

26.04.2014   11:00Агенцiя

26 квітня у всіх бажаючих є унікальна можливість зустрітися з гостем Німеччини, економістом, колишнім віце-мером німецького міста Трір (1989-1999 роках), автором книг, присвячених цінностям християнської демократії, доктором Норбертом Нойгаузом.
Зустріч відбудеться на тему: «Втілення принципів християнської демократії в управлінні містом». Впродовж трьох годин планується обговорити загальні аспекти управління містом на прикладі м. Трір.

Організатором заходу з Норбертом Нойгаузом є Чернігівська обласна організація політичної партії Демократичний Альянс.
Місце зустрічі: м. Чернігів, вул. Полуботка, 6А (Експертний клуб «Чиста політика»).
Час зустрічі: субота, 26 квітня, на 11.00.

Додаткову інформацію можна дізнатися за контактним номером телефону: (093) 593 02 77 (Романова Тетяна) або відправивши листа на ел. пошту romanowatanya@gmail.com.

Останні новини Чернігівщини

Надзвичайні події в області за останню добу 09:48

Протягом минулої доби зареєстровано 3 небезпечні події, а саме: 1 дорожньо-транспортна пригода, 2 пожежі. Внаслідок цих подій 1 особа постраждала.

24 лютого: цей день в Україні і світі

24 лютого: цей день в Україні і світі 09:44

День 1462 Російська агресія - Day 1462 Russian aggression

На Ніжинщині поліцейські вилучили у місцевого мешканця вибухівку та наркотики

На Ніжинщині поліцейські вилучили у місцевого мешканця вибухівку та наркотики 16:18

Співробітники сектору кримінальної поліції відділення поліції № 1 (м. Бахмач) Ніжинського районного управління поліції під час санкціонованого обшуку у 35-річного мешканця Бахмацької громади виявили й вилучили дві тротилові шашки вагою 200 г кожна та пакет з подрібненою та висушеною речовиною, що схожа на канабіс.

Увага пасажирам: відновлює роботу маршрут №4, змінюється маршрут №11

Увага пасажирам: відновлює роботу маршрут №4, змінюється маршрут №11 16:16

До уваги пасажирів електротранспорту Чернігова. Повідомляємо, що з 23 лютого 2026 року змінюється робота деяких маршрутів міського електротранспорту.

«Ідентичність, що звучить українською»: у Чернігові відбувся круглий стіл з нагоди Міжнародного дня рідної мови 12:13

З нагоди Міжнародного дня рідної мови, який щорічно відзначають 21 лютого, напередодні в Чернігові відбувся круглий стіл «Ідентичність, що звучить українською».

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини