Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 3 жовтня, 18:27:54

Майстер-клас по писанкарству

05.04.2014   15:00Агенцiя

Приглашаем всех желающих прикоснуться к традициям и познакомиться с приёмами росписи писанок. Если Вы даже умеете рисовать писанки, но ищете компанию для совместного творчества - ждем на нашем мастер классе!
Писанки можно писать не только на Пасху, но и на любое событие - раньше их рисовали на свадьбу, на рождение ребёнка, клали под улей или закладывали под первую борону при посеве поля для хорошего урожая, закапывали под фундамент нового дома... Причём, на каждый случай использовали соответствующие орнаменты, символику.
Проводит мастер-класс - Алла Рубан. Ее страница: https://vk.com/id156903637

Стоимость мастер-класса: проводиться бесплатно, участники оплачивают только материалы - писачок (для тех, у кого его еще нет :), краски, воск и яйца, салфетки, то есть - 50 гривен. С собой нужно обязательно взять карандаш и пару листочков.

Початок 5 квітня о 15.00

Місце проведення: Чернігів, бібліотека ім. Короленка

Останні новини Чернігівщини

30-річчя відновлення храму святих князя Михайла Чернігівського та боярина його Федора

30-річчя відновлення храму святих князя Михайла Чернігівського та боярина його Федора 10:46

3 жовтня - 30-річчя відновлення храму святих князя Михайла Чернігівського та боярина його Федора.

Чернівецька подруга найгарнішого полісмена України у соцмережах захейтила Чернігів: «Тут живуть злі російськомовні люди» 10:42

Чернівецька бізнес-леді, подруга найсексуальнішого полісмена України чернігівця Євгена Іващенка та інстаграм-блогерка Леся Антонюк скандально прославилася на всю Україну. «Винним» виявився… Чернігів та його жителі.

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу 10:36

Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровані на території області за період з 8:00 02 жовтня по 8:00 03 жовтня 2022 року

3 жовтня - цей день в Україні і світі

3 жовтня - цей день в Україні і світі 10:30

ДЕНЬ 222 РОСІЙСЬКА АГРЕСІЯ - DAY 222 RUSSIAN AGRESSION

Катерина Сахневич презентувала проєкт Регіонального плану управління відходами Чернігівської області на форумі в Івано-Франківську 17:32

Посилити екологічний захист постраждалих територій шляхом ефективної переробки відходів та рекультивації земель – головна мета регіонального форуму з питань управління відходами, організованого Програмою ООН із відновлення та розбудови миру, який проходить в м. Івано-Франківську з 28 вересня 2022 року.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини