Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 1 травня, 00:07:13

Тур Piano Extremist (Північ)

06.04.2014   12:00Агенцiя

5 та 6 квітня відомий Піано Екстреміст в рамках туру на підтримку Майдану, а також на підтримку єдності України, буде грати просто неба у Чернігові.

Про Піаніста Екстреміста:
Piano Extremist - хлопець на ім'я Богдан, що підтримував Євромайдан ще з листопада. На першому відео, що з'явилося в інтернеті і зібрало вже понад 500 тисяч переглядів,

На Євромайдані піаніст майже від самого початку - спершу був волонтером в КМДА, і саме тоді відбулася доленосна "зустріч" музиканта з інструментом.
Богдан вийшов на вулицю на перекур і побачив фортепіано. І раптом відчув гостре бажання сісти і заграти. Усього за декілька хвилин поруч почали збиратися перші слухачі, але, щоб знов повірити в те, що його музика справді потрібна людям, музиканту знадобилося більше місяця вуличних виступів.
Чому музика?
Думаю, відповідь на це питання знайдеться у кожного з вас, адже музика - це мова, зрозуміла кожному. Адже музика запалює вогонь у серцях, закликає до дій і одночасно висловлює тисячі переживань, мільйони емоцій, розвіює тривоги, дарує надію на краще кожному з нас. Музика пробуджує і втілює найкращі пориви людської душі.
Запрошуємо всіх небайдужих приєднатися до акції у своєму місті!

Місце проведення: Чернігів, парк навпроти Мегацентру
Дата проведення: 6 квітня, початок о 12.00

Останні новини Чернігівщини

 Успіх чернігівської спортсменки на чемпіонаті України

Успіх чернігівської спортсменки на чемпіонаті України 16:34

З 27 до 29 квітня у Києві відбувся Чемпіонат України з настільного тенісу серед спортсменів до 18 років з порушеннями слуху.

Знімала військовозобов’язаних з обліку в реєстрі «Оберіг»: поліція Чернігівщини повідомила про підозру військовослужбовиці ТЦК та СП

Знімала військовозобов’язаних з обліку в реєстрі «Оберіг»: поліція Чернігівщини повідомила про підозру військовослужбовиці ТЦК та СП 14:09

На Чернігівщині поліцейські викрили схему незаконного ухилення від військової служби, яку організувала військовослужбовиця одного з районних ТЦК та СП. Підозрювана мала доступ до автоматизованої системи «Оберіг» та знімала військовозобов’язаних з обліку.

 Чернігівська політехніка поповнилася обладнанням для підготовки реабілітологів

Чернігівська політехніка поповнилася обладнанням для підготовки реабілітологів 10:52

Національному університету «Чернігівська політехніка» передали допомогу від Благодійного фонду «Help-Ua».

У Киселівській громаді Чернігівського району запрацювала поліцейська станція

У Киселівській громаді Чернігівського району запрацювала поліцейська станція 09:21

У селі Вознесенське Киселівської громади Чернігівського району розпочала роботу нова поліцейська станція. Відтепер безпековою ситуацією та потребами понад 5 тисяч жителів громади опікуватиметься поліцейський офіцер Олександр Волковський.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини