Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 17 вересня, 22:56:36

Поминальна молитва

27.04.2014   19:00Агенцiя

Григорій Горін
За мотивами творів Шолом-Алейхема

«... На моїй могилі в кожну річницю моєї смерті нехай мій син, що залишився, а також мої зяті, якщо побажають, читають по мені поминальну молитву.
А якщо читати молитву вони не матимуть особливого бажання, або час не дозволить, або це буде проти їхніх релігійних переконань, то вони можуть обмежитися тим, що будуть збиратися разом з моїми дочками, онуками й просто добрими друзями й будуть читати цей мій заповіт, а також виберуть котре-небудь оповідання з моїх самих веселих оповідань і читатимуть уголос будь-якою мовою, що буде їм зрозуміла , і нехай моє ім'я буде ними згадано краще зі сміхом, ніж взагалі не згадано...»

Шолом-Алейхем (з «Заповіту») 1915 р.

Ідея, сценографія та музичне оформлення  Олексія Янковського
Прем'єра 2 жовтня 2009 року
Вистава дається російською мовою
Тривалість вистави 2 години 30 хв.

Дата проведення: 27.04.2014, початок о 19.00

Місце проведення: Чернігівський Молодіжний театр 
14000, Україна, м. Чернігів, вул. Родімцева, 4
Для довідок: тел. (+38 0462) 77-49-53, 77-89-48;
e-mail: mt.ch@ukr.net

Останні новини Чернігівщини

У Чернігові презентували кампанію з підвищення обізнаності про резолюцію ООН 1325 19:43

«1325 зміцнює країну» – під такою назвою в Чернігові відбулася пресконференція, присвячена старту інформаційної кампанії щодо підвищення обізнаності про резолюцію Ради Безпеки ООН 1325 «Жінки, мир, безпека». Захід зібрав представників і представниць громадянського сектору та влади.

Підприємства переробної промисловості та торгівлі забезпечили майже 35 % податкових надходжень до бюджету 14:01

За січень–серпень 2025 року найбільшими платниками податків стали підприємства переробної промисловості та оптової й роздрібної торгівлі. Вони забезпечили відповідно 17,6 % та 16,7 % усіх надходжень до Зведеного бюджету України.

Водійське посвідчення за 12 тис. грн – повідомлено про підозру жителю міста Ніжин

Водійське посвідчення за 12 тис. грн – повідомлено про підозру жителю міста Ніжин 13:25

За процесуального керівництва Чернігівської обласної прокуратури повідомлено про підозру жителю міста Ніжин у одержанні неправомірної вигоди для себе, за вплив на прийняття рішення особою, уповноваженою на виконання функцій держави (ч. 2 ст. 369-2 КК України).

Чернігівці літнього віку можуть вивчати англійську на безоплатному онлайн-курсі — деталі 13:03

У Чернігові стартує безоплатний онлайн-курс англійської мови для людей літнього віку. Навчання проходить одразу на кількох рівнях — від початкового до Pre-Intermediate.

Яка тепер офіційна назва війни України з російським агресором?

Яка тепер офіційна назва війни України з російським агресором? 11:22

Бурхливі обговорення щодо назви сучасної війни України з російським агресором завершені.