Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 26 грудня, 15:38:26

Щотижневий брифінг керівництва облдержадміністрації, керівників та представників структурних підрозділі

24.03.2014   12:00Агенцiя

24 березня у Чернігівській обласній державній адміністрації відбудеться брифінг з наступних тем:

1. Ситуація на кордоні. Актуальні питання щодо часткової мобілізації. Соціальна підтримка громадян, які можуть прибути на територію області з АР Крим.
Спікери:
• начальник регіонального медіа-центру Міністерства оборони України (м. Чернігів) Вадим Мисник;
• начальник прес-служби Чернігівського прикордонного загону Олександр Дудко;
• начальник управління з питань надзвичайних ситуацій та у справах захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи обласної державної адміністрації Сергій Болдирев.

2. Які інвестиції можуть «прийти» на Чернігівщину?
Спікери:
• заступник директора Департаменту економічного розвитку обласної державної адміністрації Олександра Хомик;
• заступник начальника управління з питань розвитку підприємництва та інвестиційної діяльності Департаменту економічного розвитку обласної державної адміністрації Тамара Залозна.

Також представники ЗМІ зможуть отримати оперативну інформацію з інших соціально-економічних питань розвитку області.

Початок заходу: 12:00 год.
Місце проведення: зала № 2 обласної державної адміністрації.
Контактний телефон: (0462) 67-53-72.

Останні новини Чернігівщини

24 грудня: цей день в Україні і світі

24 грудня: цей день в Україні і світі 08:38

День 1400 Російська агресія - Day 1400 Russian aggression

Чернігівські медіа-2025: у пошуках себе та ресурсів 14:00

2025 рік для медіаспільноти Чернігівщини став роком виживання, адаптації та переосмислення ролі медіа в умовах війни, фінансових обмежень і безпекових викликів.

Козелецькі поліцейські відсторонили від керування нетверезого водія, рівень алкоголю в крові якого більше ніж у 13 разів перевищував допустиму межу 10:56

Поліцейські сектору реагування патрульної поліції відділення №1 (с-ще Козелець) Чернігівського райуправління поліції викрили 43-річного водія, який керував транспортом у стані сильного алкогольного сп’яніння. На правопорушника складено адміністративні матеріали.

Укриття за завищеними цінами: на Чернігівщині поліція повідомила про підозру посадовиці у службовій недбалості

Укриття за завищеними цінами: на Чернігівщині поліція повідомила про підозру посадовиці у службовій недбалості 10:54

Через неналежне виконання службових обов’язків посадовицею органу місцевого самоврядування під час закупівлі укриттів, бюджету громади у Корюківському районі було завдано понад 700 тисяч гривень збитків. За скоєне фігурантці загрожує до п'яти років позбавлення волі.

В Україні стартувала комунікаційна кампанія «Зміцнені» про безоплатну реабілітацію

В Україні стартувала комунікаційна кампанія «Зміцнені» про безоплатну реабілітацію 10:47

Національна служба здоров’я України в партнерстві з Міністерством охорони здоров’я, Міністерством у справах ветеранів, за підтримки проєкту Rehab4U запустила інформаційну кампанію «Зміцнені», присвячену безоплатній реабілітації.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини