Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 12 липня, 02:13:23

Туристичний сезон у Чернігові: підсумки та перспективи

21.03.2014   14:00Агенцiя

Прес-тур на тему «Туристичний сезон у Чернігові: підсумки та перспективи» відбудеться 21 березня, початок – о 14.00, місце проведення – готель «Україна».

Запрошуємо представників ЗМІ оглянути оновлений готель «Україна» (нещодавно цей заклад підтвердив сертифікацію на 3 *) та поставити запитання учасникам прес-туру – фахівцям туристичної сфери. Зокрема, з журналістами зустрінуться: представники Департаменту культури і туризму ОДА, генеральний директор НАІЗ «Чернігів стародавній» Андрій Острянко, заступник Чернігівського міського голови Анна Романова, директор готелю «Україна» Тетяна Петриченко, представники Туристично-інформаційного центру, туристичних фірм і громадських організацій.

      В ході прес-туру ми розглянемо такі питання:
-    Якими були результати минулорічного туристичного сезону в Чернігові?
-    Чи збільшилася кількість туристів та екскурсантів порівняно з аналогічним періодом минулого року?
-    Завдяки чому Чернігову вдається привабити туристів?
-    Які напрямки туризму мають значний потенціал на Чернігівщині (зелений, екстремальний, корпоративний, фестивальний тощо)?
-    Хто готує гідів і де можна замовити екскурсійне обслуговування на іноземних мовах?
-    Чому спроби запровадити «нестандартні» екскурсії часто не вдаються?
-    Чи відповідає вартість проживання в готелях якості обслуговування?
-    Де в нашому місті можна скуштувати традиційні поліські страви?
-    Якими будуть «родзинки» цьогорічного старту туристичного сезону та які прогнози на новий?

Увага! Захід відбудеться 21 березня о 14.00. Чекаємо на вас у конференц-залі готелю «Україна» (4 поверх) о 13.50 та просимо завчасно акредитуватися за тел.: 066-304-89-87, 097-087-00-10.
Запрошуємо всіх зацікавлених представників ЗМІ!

Останні новини Чернігівщини

На Чернігівщині поліцейські скерували до суду справу міжрегіональної організованої злочинної групи, яка створила нарколабораторію промислових масштабів 16:42

Слідчі поліції Чернігівщини завершили досудове розслідування та скерували до суду обвинувальний акт щодо членів організованої злочинної групи. Фігуранти створили потужну лабораторію з виготовлення психотропів з подальшим їх збутом оптовими партіями до різних областей України. Злочинний прибуток наркоділків щомісяця сягав понад 25 мільйонів гривень.

Дігтярівський професійний аграрний ліцей здійснює підготовку кадрів для сільського господарства 16:10

Наразі в закладі освіти триває вступна кампанія, а отже кожен випускник дев'ятого або одинадцятого класу може стати учнем цього профтеху.

У Чернігові демонтують ще понад 30 незаконних тимчасових споруд 15:47

На засіданні виконавчого комітету Чернігівської міської ради 9 липня 2025 року погодили рішення комісії з демонтажу тимчасових споруд. Йдеться про 32 об'єкти, які були встановлені без дозвільних документів у різних частинах міста.

У Прилуках поліцейські разом із рятувальниками продовжують проводити профілактичні рейди у місцях відпочинку поблизу водойм 15:07

Інспектори служби освітньої безпеки Прилуцького районного відділу поліції спільно з співробітниками ДСНС проводять профілактичну роботу серед населення, яка спрямована на запобігання нещасним випадкам під час літнього відпочинку біля води.

Поширював злочинний вплив та керував вчиненням злочинів – до 9 років за ґратами засуджено жителя Ніжинського району 14:47

За публічного обвинувачення прокурорів Чернігівської обласної прокуратури вироком Ніжинського міськрайонного суду затверджено угоду про визнання винуватості та визнано винним жителя Ніжинського району у встановленні та поширенні злочинного впливу, втягненні неповнолітнього у протиправну діяльність, незаконному придбанні та зберіганні з метою збуту особливо небезпечного наркотичного засобу, незаконному зберіганні наркотичних засобів без мети збуту, крадіжці та вимаганні (ч. 3 ст. 27 ч. 4 ст. 185, ч. 4 ст. 189, ч. 2 ст. 255-1, ч. 1 ст. 304, ч. 2 ст. 307, ч. 1 ст. 309 КК України).