Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 3 квітня, 11:52:17

Віче проти новопризначеного начальника УМВС України в Чернігівській області

12.03.2014   17:30Агенцiя

«Правий Сектор» почав збір підписів проти новопризначеного начальника УМВС України в Чернігівській області та скликає Народне Віче.
На пост начальника Головного управління МВС України в Чернігівській області призначено Демченко Олега Михайловича.
Дуже спірна особа з боку люстрації! Адже він до останнього моменту очолював обласне силове відомство, тому його призначення є де-факто перепризначенням. Кандидатура Демченка поставлена без відома та участі громади Чернігівщини! Нам потрібна людина, яка душою, усім сердцем та родом з нашого рідного краю! Усім набридла окупація східнього посилу!
Обласні представництва «ПРАВОГО СЕКТОРУ», «Самооборони» та «Ніхто Крім Нас» офіційно заявляють, що проти призначення вищезгаданої особи на вищезгадану посаду і в середу, 12 березня о 17:30 на Красній Площі закликають чернігівців прийти на Народне Віче.

Останні новини Чернігівщини

В області затверджено комплексний план протидії пожежам: акцент – на профілактиці, контролі та відповідальності 11:43

Про готовність протидіяти масовим пожежам на Чернігівщині у весняно-літній період, можливі виклики і заходи реагування йшлося на брифінгу, який відбувся сьогодні в медіацентрі ОВА.

Допомога родинам загиблих воїнів: ухвалено чергове рішення 11:12

2 квітня виконавчий комітет Чернігівської міської ради ухвалив рішення про надання одноразової матеріальної допомоги ще вісьмом членам сімей загиблих (померлих) Захисників і Захисниць України. Загальна сума виплат становить 648 525 гривень.

Поліція Чернігівщини скерувала до суду справу щодо членів міжрегіонального злочинного угруповання, які скоювали підпали на замовлення 11:10

Поліцейські Чернігівщини завершили досудове розслідування та скерували до суду обвинувальний акт щодо двох членів міжрегіонального злочинного угруповання, які скоїли на замовлення низку підпалів приватного житлового будинку у Чернігові.

Надзвичайні події в області за останню добу 10:18

Протягом минулої доби зареєстровано 18 небезпечних подій, а саме: 2 дорожньо-транспортні пригоди та 16 пожеж. Внаслідок цих подій 2 особи постраждали.

єВідновлення: компенсацію за пошкоджене житло отримають ще п'ять чернігівців 09:35

Виконавчий комітет Чернігівської міської ради 2 квітня затвердив чергові рішення комісій із розгляду питань щодо надання компенсації за пошкоджені об’єкти нерухомого майна внаслідок бойових дій, терористичних актів, диверсій, спричинених збройною агресією Російської Федерації проти України.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини