Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 27 вересня, 13:38:15

Відкриття виставки живопису, скульптури та графіки "Не вмирає душа наша, Не вмирає воля"

07.03.2014   12:00Агенцiя

7 березня о 12-00 в Чернігівському обласному художньому музеї імені Григорія Галагана з нагоди 200-річчя від Дня народження Т.Г.Шевченка відбудеться відкриття виставки живопису, скульптури та графіки «Не вмирає душа наша, Не вмирає воля».
Виставка репрезентує оригінальні офорти Тараса Шевченка «Судня рада» та «Старости», художні твори його сучасників та послідовників – Костянтина Трутовського, Василя Штернберга, Андрія Маркевича, Конона Юшкевича-Стаховського, Аполлона Мокрицького. А також відомих сучасних митців – Феодосія Гуменюка, Петра Басанця, Григорія Васягіна, чернігівців Володимира Ємця та Анатолія Шкурка. Відвідувачі зможуть ознайомитися зі скульптурними роботами, виконаними у техніках шамоту, дереворізьблення, мідьогальваніки.
Вперше експонуються твори художників Володимира Мацка «Седнівська церква», Василя Мешкова «Ревель», Василя Лопати «Останній промінь» та ін.
Загалом, на виставці предствлено близько 50-ти експонатів, датованих 1839-2007 роками.

Останні новини Чернігівщини

У Чернігові повідомляють про замінування медзакладів 10:16

У Чернігові надійшли повідомлення про замінування медичних закладів.

Рятувальники Чернігівщини щоденно нагадують громадянам правила безпеки життєдіяльності

Рятувальники Чернігівщини щоденно нагадують громадянам правила безпеки життєдіяльності 10:04

Мінна безпека, правила поводження під час перебування в екосистемах - основні теми бесід, які проводять співробітники районних підрозділів ГУ ДСНС України у Чернігівській області під час рейдових відпрацювань на території населених пунктів Чернігівщини

Кого шукають роботодавці Чернігівської області?

Кого шукають роботодавці Чернігівської області? 10:02

Не секрет, що через воєнну агресію вакансій на Чернігівщині поменшало. Проте бізнес поступово оживає і заявляє про потребу в кадрах. Тож на кого є попит у роботодавців вже сьогодні?

У Прилуцькому районі діти відсвяткували день народження по-дорослому: один з гостей потрапив до лікарні

У Прилуцькому районі діти відсвяткували день народження по-дорослому: один з гостей потрапив до лікарні 09:50

Останнім часом збільшилася кількість отруєнь молодих людей алкогольними напоями.

«Єврейська громада в історії Чернігова» - з інформацією на цю тему жителі та гості міста познайомилися під час екскурсії

«Єврейська громада в історії Чернігова» - з інформацією на цю тему жителі та гості міста познайомилися під час екскурсії 09:43

За яких обставин у Чернігові утворилася єврейська громада? Який відсоток населення вони складали в ХІХ ст. та в яких сферах були задіяні? Які будівлі нашого обласного центру з’явилися завдяки євреям? Де розташовувалися місцеві синагоги раніше, а де нині? Який внесок зробили місцеві євреї в економіку, освіту, культуру Чернігова?