Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 12 листопада, 11:53:21

Зустріч "Нова сторінка Чернігова"

01.03.2014   13:00Агенцiя

В суботу 1 березня о 13-00 в експертному клубі «ЧИСТА ПОЛІТИКА» за адресою: Чернігів, вул. Полуботка, 6-А чернігівський осередок молодіжної громадської організації «Молодь Демократичного Альянсу» ініціює зустріч для планування дій на 2014 рік.
Українці! Ми довели, що ми єдина нація і дружній народ! Ми прагнемо змінити систему і відновили конституційний лад в Україні. Відтепер ми всі прокидаємось у новій державі! Але наше прагнення кращого від цього тільки зростає. Тепер не можемо спокійно сидіти склавши руки та говорити тільки на кухні: «Все вирішиться! Від мене нічого не залежить… ».
Запрошуємо активну молодь, небайдужих та охочих до змін людей.
Ви маєте цікаві ідеї, але не вирішили як їх реалізувати та з чого слід починати – це Ваш шанс! Шанс самим збудувати країну, в якій ми хочемо жити!

Довідка: Молодь Демократичного Альянсу - це всеукраїнська молодіжна громадська організація, яка цінує понад усе гідність та свободу людини!
Наша мета - всебічна реалізація молодими людьми своїх інтересів, здібностей, прав та свобод на засадах християнської демократії.
Основними напрямками діяльності є навчальні та просвітницькі заходи, креативний спільний відпочинок, соціальні та екологічні ініціативи!
 

Останні новини Чернігівщини

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу 09:32

Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровано на території області за період з 8:00 11 листопада до 8:00 12 листопада 2019 року.

На трасах Чернігівщини цьогоріч буде встановлено 11 демпферних систем

На трасах Чернігівщини цьогоріч буде встановлено 11 демпферних систем 09:16

Продовжуємо впроваджувати сучасні підходи у безпеці дорожнього руху. Цьогоріч на автошляхах державного значення Чернігівської області буде встановлено одинадцять демпферних систем - амортизаційних пристроїв, що слугують для мінімізації наслідків ДТП та збереження життя людей.

Розширюється виробництво енергії з альтернативних джерел

Розширюється виробництво енергії з альтернативних джерел 09:02

В Україні встановлено 70 МВт біогазових установок (47 МВт працюють на агровідходах, 23 МВт – на сміттєзвалищах). Про це повідомили в Держенергоефективності.

Служба зайнятості напрацьовує алгоритм дій при вивільненні держслужбовців

Служба зайнятості напрацьовує алгоритм дій при вивільненні держслужбовців 08:53

Служба зайнятості готується до масового вивільнення працівників райдержадміністрацій та інших органів влади, аби завчасно допомогти таким людям спланувати подальшу кар’єру і уникнути безробіття.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини