Творчий вечір російського поета Дениса Карасьова
20 грудня в 17.00 на чернігівському ремзаводі (Чернігів, пр. Миру 194) відбудеться творчий вечір російського поета Дениса Карасьова.
Під час вечора також буде презентована книга болгарського поета Таньо Клісурова “Сказано очима” в перекладі Дениса Карасьова з ілюстраціями української художниці, редактора книжкового порталу Буквоїд Лесі Синиченко, що вийшла в московському видавництві “Вест-Консалтинг”.
Денис Карасьов – російський поет, перекладач. Перекладає поезію з болгарського та церковнослов’янської мов. Навчався на філософському факультеті МГУ ім. М. В. Ломоносова. Вірші публікувалися в журналах “Дружба народів”, “Москва”, “Хрещатик”, “Пролог”, “Осколки” і ін
Всі гості вечора отримають книгу в подарунок
Останні новини Чернігівщини
Успіх чернігівської спортсменки на чемпіонаті України 16:34
З 27 до 29 квітня у Києві відбувся Чемпіонат України з настільного тенісу серед спортсменів до 18 років з порушеннями слуху.
Знімала військовозобов’язаних з обліку в реєстрі «Оберіг»: поліція Чернігівщини повідомила про підозру військовослужбовиці ТЦК та СП 14:09
На Чернігівщині поліцейські викрили схему незаконного ухилення від військової служби, яку організувала військовослужбовиця одного з районних ТЦК та СП. Підозрювана мала доступ до автоматизованої системи «Оберіг» та знімала військовозобов’язаних з обліку.
Чернігівська політехніка поповнилася обладнанням для підготовки реабілітологів 10:52
Національному університету «Чернігівська політехніка» передали допомогу від Благодійного фонду «Help-Ua».
У Киселівській громаді Чернігівського району запрацювала поліцейська станція 09:21
У селі Вознесенське Киселівської громади Чернігівського району розпочала роботу нова поліцейська станція. Відтепер безпековою ситуацією та потребами понад 5 тисяч жителів громади опікуватиметься поліцейський офіцер Олександр Волковський.