Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 8 березня, 21:04:23

Круглий стіл на тему прав людини – заключна подія кампанії "16 днів проти насильства" на Чернігівщині

10.12.2013   11:00Агенцiя

Про соціально-правові механізми захисту прав людини в Україні буде йти мова під час круглого столу, що відбудеться в Чернігові 10 грудня з нагоди Міжнародного Дня прав людини. Початок заходу о 11.00, місце проведення – Чернігівський інститут ім. Героїв Крут (Міжрегіональна академія управління персоналом, вул. Промислова, 17), аудиторія №111.
Організатори заходу - Федерація профспілкових організацій Чернігівської області та Чернігівський інститут ім.Героїв Крут (МАУП). Участь у ньому візьмуть студенти, викладачі, керівники та активісти громадських організацій. Цей захід – заключна подія Міжнародної кампанії «16 днів проти насильства», що триває в нашій країні та світі з 25 листопада до 10 грудня, і до якої щороку долучається Чернігівщина.
Зокрема, прозвучать виступи за такими темами: «Міжнародно-правовий механізм захисту прав людини та імплементація його у внутрішньо-національне законодавство України»; «Проблеми дотримання економічних та соціальних прав в Україні на сучасному етапі»; «Роль і місце Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини в юридичному механізмі закріплення прав людини»; «Європейські стандарти в соціально-правовому механізмі захисту прав людини в Україні»; «Становлення інституту омбудсмена в Україні» та деякі інші.

Останні новини Чернігівщини

8 березня - Міжнародний жіночий день 09:26

Цей святковий день цілком присвячений самій прекрасній половині нашого суспільства. Його популярність наростає і зміцнюється вже більше ста років.

10 корисних навичок спілкування, які повинен знати кожен

10 корисних навичок спілкування, які повинен знати кожен 14:56

Вміння спілкуватися та правильно висловлювати свої думки так чи інакше впливає на стосунки. Не важливо з ким ви спілкуєтесь, а важливо як ви вмієте знаходити підходи до кожного.

Смачні рецепти вихідного дня: млинці на кефірі

Смачні рецепти вихідного дня: млинці на кефірі 14:36

Дірочки на млинцях, приготованих на кефірі, з’являються через те, що кисломолочний напій взаємодіє з содою. В результаті виділяються бульбашки, що розпушують тісто та роблять його повітряним, пористим.

Гороскоп на наступний тиждень з 8 по 14 березня

Гороскоп на наступний тиждень з 8 по 14 березня 14:30

Гороскоп для всіх знаків Зодіаку на наступний тиждень з 8 по 14 березня 2021 року