Питання Ялівщини – іспит для міської влади
20 грудня відбудеться круглий стіл “Питання Ялівщини – іспит для міської влади”
Місце проведення: конференц-зал ТОВ “Новий Чернігів”, адреса: вул. П’ятницька, 50 (2-й поверх клубу “Світлофор”).
Час проведення: з 14-00 до 16-00.
Організатор: громадське об’єднання “Нові перспективи Ялівщини”.
До участі у круглому столі запрошені представники депутатського корпусу, виконкому, управління архітектури та містобудування Чернігівської міської ради, Держуправління охорони навколишнього природного середовища, громадські організації.
Довідки за телефоном: 050-351-17-24
Останні новини Чернігівщини
Вдалий виступ: 10 медалей у скарбничці Чернігівщини 09:16
З 25 до 26 квітня у Кам'янець-Подільському Хмельницької області відбувся ІІ етап Кубка України з легкої атлетики з метань, а також всеукраїнські змагання з легкоатлетичних метань на честь олімпійських чемпіонів Фаїна Мельник та Анатолій Бондарчук.
Поліція Чернігівщини притягнула до відповідальності батьків неповнолітнього, який знімав жартівливі відео для соцмереж з використанням поліцейського однострою 08:35
Під час моніторингу соцмереж поліцейські виявили відео, на якому хлопець у поліцейському однострої бере участь у зйомках розважального контенту.
28 квітня: цей день в Україні і світі 08:27
День 1525 Російська агресія - Day 1525 Russian aggression
Чернігів і Огре підтримують творчий зв’язок: учні мистецьких шкіл обмінялися своїми роботами 11:43
Чернігів і латвійське Огре — міста-побратими, які від початку повномасштабної війни залишаються на постійному зв’язку. Минулого тижня до Чернігова вже вшосте завітав волонтер, диригент і директор мистецької школи Атварс Лакстігала.
Дві студентки з Ніжина – серед цьогорічних переможців Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика 11:39
За результатами фінального етапу XXVI Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика дві студентки з Ніжина здобули призові місця.