Акція Євромайдан у Чернігові
У зв’язку з тим, що в четвер уряд України вирішив призупинити процес підготовки до укладання угоди про асоціацію з ЄС, закликаємо чернігівців вийти до Чернігівської обласної державної адміністрації і сказати владі:
«УКРАЇНА ЙДЕ В ЄВРОПУ!» і «Я обираю ЄС»!
У п’ятницю, 22 листопада, о 16. 00 збираємося біля Чернігівської обласної державної адміністрації (вул. Шевченка, 7)
Конт. тел 0931184438 – Ігор Андрійченко
Останні новини Чернігівщини
На Чернігівщині зареєстрували індустріальний парк «Носівські господарства» 10:13
Кабінет Міністрів України ухвалив рішення про включення індустріального парку «НОСІВСЬКІ ГОСПОДАРСТВА» до Реєстру індустріальних (промислових) парків. Парк створено строком на 30 років на території міста Носівка Ніжинського району. Ініціатором виступає Носівська міська рада.
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:11
Протягом минулої доби зареєстровано 3 небезпечні події, а саме: 2 дорожньо-транспортні пригоди та 1 пожежу. Внаслідок цих подій 2 особи постраждали.
12 грудня: цей день в Україні і світі 10:05
День 1388 Російська агресія - Day 1388 Russian aggression
На Чернігівщині видалено понад 20 тонн безхазяйних пестицидів 11:43
У листопаді на території області проведено комплекс робіт з видалення безхазяйних та непридатних до використання хімічних засобів захисту рослин (ХЗЗР). За результатами заходів утилізовано понад 20 тонн отруйних речовин.