Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 6 квітня, 15:47:05

Прес-конференція депутатів Чернігівської обласної ради

21.11.2013   11:30Агенцiя

У четвер 21 листопада об 11:30 відбудеться прес-конференція депутатів Чернігівської обласної ради. Мова буде йти щодо пропозицій депутатів фракції, які винесені на 15 сесію Чернігівської обласної ради.
За ініціативи голови фракції ВО «Батьківщина» Олександра Кодоли на сесію винесені питання щодо затримки виплат коштів Державним казначейством на суму вже понад 300 млн грн у Чернігівській області. У зв’язку з важливістю та актуальністю даного питання для кожного жителя територіальної громади Чернігівської області на сесії обласної ради буде розглядатися проект рішення щодо звернення до Верховної Ради України з проханням провести парламентські слухання з приводу блокування Державним казначейством розрахунків органів місцевого самоврядування. Також депутатам обласної ради пропонується звернутися до Президента України та Прем’єр-міністра України з вимогою терміново вирішити питання затримки проходження бюджетних коштів по казначейським рахункам.
Інша тема, яка буде розглядатися на сесії за ініціативи депутатів фракції – це підтримка Чернігівською обласною радою євроінтеграційного курсу напередодні Саміту «Східного партнерства». На сесію винесені питання про звернення до Президента України, Прем’єр-міністра України та Голови Верховної Ради України щодо підписання Угоди про асоціацію з Європейським Союзом, а також питання щодо використання прапора Європи в Чернігівській області.
Також будуть обговорені інші питання діяльності депутатів облради.
Учасники:
Олександр Кодола, депутат обласної ради, голова фракції ВО «Батьківщина» в Чернігівській обласній раді.
Сергій Журман, депутат обласної ради
Місце проведення: м. Чернiгiв, проспект Миру, 43, Чернiгiвська обласна рада, 4 поверх, 408 кабінет (приміщення фракції «Батьківщина»).
Запрошуємо  ЗМІ, громадські організації та усіх бажаючих  взяти участь в даній прес-конференції.
Початок об 11:30.
Реєстрація з 11:20.    
Контакти для довідок: 063 4217997 (Марія)

Останні новини Чернігівщини

Ніжин: щотижнева розширена оперативна нарада при міському голові. Інформація керівників медичних установ

Ніжин: щотижнева розширена оперативна нарада при міському голові. Інформація керівників медичних установ 13:55

6 квітня відбулась щотижнева розширена оперативна нарада під головуванням міського голови Анатолія Лінника. На період карантинного режиму змінений формат наради, щоб мінімізувати перебування великої кількості людей.

У Чернігові про одиноких літніх людей піклуються фахівці двох територіальних центрів

У Чернігові про одиноких літніх людей піклуються фахівці двох територіальних центрів 13:49

У Чернігові про самотніх людей похилого віку, які вже потребують сторонньої допомоги, піклуються, зокрема, фахівці територіальних центрів соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Деснянської та Новозаводської районних у місті Чернігові рад.

Поліцейські інформують: ТОП-3 аварійно-небезпечних ділянок Чернігівської області

Поліцейські інформують: ТОП-3 аварійно-небезпечних ділянок Чернігівської області 13:45

За поліцейською статистикою, аварії на Чернігівщині найчастіше траплялися у світлий час доби. За видами транспорту учасниками ДТП у 83,5% були легкові автівки, у 10,5% – вантажівки та у 6% мототранспорт.

Щодо захворюваності на ГРВІ та грип. Офіційно

Щодо захворюваності на ГРВІ та грип. Офіційно 11:22

Епідемічна ситуація щодо захворюваності на грип та ГРВІ як в Україні, так і в області відповідає середньорічному рівню для даної пори року.

Упродовж минулого тижня надзвичайники врятували 1 особу та 274 рази залучались до ліквідації пожеж, надзвичайних подій

Упродовж минулого тижня надзвичайники врятували 1 особу та 274 рази залучались до ліквідації пожеж, надзвичайних подій 11:14

Упродовж минулого тижня з 30 березня по 6 квітня щоденно в підрозділах Управління ДСНС України у Чернігівській області перебувало на цілодобовому чергуванні 196 чоловік особового складу та 61 одиниця спеціальної техніки.