Презентація збірки публіцистики дослідника Голодомору 1932 – 1933 рр. Джеймса Мейса
19 листопада на базі прес-клубу «Ділове слово» планується презентація збірки публіцистики дослідника Голодомору 1932–1933 рр. Джеймса Мейса, що у вересні 2013 року вийшла друком у серії видань «Бібліотека газети “День” Україна Incognita» («Підривна публіцистика»).
Представлятимуть збірку автор передмови Володимир Бойко та дослідниця Голодомору 1932–1933 рр. Тамара Демченко. Йтиметься про зміст збірки публіцистики Джеймса Мейса «Свічка у вікні», його особисту долю, про місце і роль праць дослідника у вивченні цієї трагедії, її наслідків та проблем сучасного українського суспільства як постгеноцидного.
До участі запрошені викладачі, студенти, журналісти, громадські діячі – всі, кого цікавить порушена тема.
Місце проведення: м. Чернігів, вул. Бєлінського, 11, зал засідань на першому поверсі.
Час початку заходу: об 11:00 год. 19 листопада 2013 року
Тел. для довідок: 676-052., 067-461-73-86.
Останні новини Чернігівщини
Напередодні Дня молоді Уряд відзначив двох представниць Чернігівщини 14:26
Премію Кабінету Міністрів України за особливі досягнення молоді у розбудові України за 2025 рік отримали Юлія Дзюба, членкиня Правління громадської організації «Профешенал гавермент», та Поліна Гомбалевська, президентка громадської організації «Українська асоціація студентів» – а також чинна голова Молодіжної ради при Чернігівській ОДА.
Здоров’я працівників та безпечні умови праці – у фокусі діалогу з бізнесом 13:15
Безпечне робоче середовище — це не лише вимога законодавства, а й важлива складова відповідального ведення бізнесу.
Для лікарень області надійшли ліки та спецобладнання від благодійників на майже два мільйони гривень 12:54
Наприкінці липня у Чернігівську область доставлено велику партію медикаментів, ортопедичних виробів та сучасного високотехнологічного устаткування.
У Чернігівському медичному центрі сучасної онкології встановлюють третій лінійний прискорювач 12:12
Цей апарат дасть змогу охопити ще більше пацієнтів. Лінійний прискорювач дозволяє проводити високоточну променеву терапію, що в рази збільшує шанси онкохворих на одужання.
На Чернігівщині продовжують реалізацію проєкту щодо підтримки дітей полеглих захисників та захисниць 11:45
Днями у Чернігові відбулася робоча нарада під головуванням заступника голови Чернігівської ОДА Івана Ващенка щодо реалізації проєкту підтримки дітей загиблих (померлих) Захисників і Захисниць України. Ініціатива започаткована ПрАТ «Авіакомпанія «Українські вертольоти».