Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 21 лютого, 18:33:57

Сучасні аспекти працевлаштування студентів вищих навчальних закладів м. Чернігова

14.11.2013   11:00Агенцiя

14 листопада 2013 року об 11:00 в дискусійному клубі «Експертна думка» (вул. Г.Полуботка, 6А) у рамках заходів до Міжнародного дня студентів відбудеться круглий стіл «Сучасні аспекти працевлаштування студентів вищих навчальних закладів м. Чернігова».
Учасники  заходу: депутати Чернігівської міської ради, представники первинної профспілкової організації студентів Чернігівського національного педагогічного університету імені Т.Г. Шевченка, обласної профспілки працівників освіти і науки України, обласної студентської ради, студенти випускних курсів ЧНПУ імені Т.Г. Шевченка, журналісти електронних та друкованих ЗМІ.
У рамках круглого столу відбудеться обговорення механізмів підтримки та захисту випускників вишів щодо їх подальшого працевлаштування, шляхів підвищення ефективності діяльності студентського самоврядування та профкому, налагодження їх співпраці з депутатським корпусом тощо.

Останні новини Чернігівщини

Обстановка на кордоні. Офіційно

Обстановка на кордоні. Офіційно 18:30

Протягом останньої доби змін в обстановці на державному кордоні України в межах Чернігівщини не відбулося, вона залишалася стабільною та контрольованою.

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу 10:19

Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровано на території області за період з 8:00 20 лютого до 8:00 21 лютого 2020 року.

Вшанування Героїв Небесної Сотні на Чернігівщині: громадськість обговорила конкретні дії

Вшанування Героїв Небесної Сотні на Чернігівщині: громадськість обговорила конкретні дії 09:27

20 лютого, у День Героїв Небесної Сотні, за круглим столом зібрались учасники чернігівського та київського євромайданів, громадські активісти, історики та представники органів влади.

Прем’єр-міністр України перевірив застосування на практиці електронного обліку деревини

Прем’єр-міністр України перевірив застосування на практиці електронного обліку деревини 09:14

20 лютого під час робочої поїздки на Чернігівщину Прем'єр-міністр України Олексій Гончарук разом з головою Державного агентства лісових ресурсів Андрієм Заблоцьким, головою Чернігівської ОДА Андрієм Прокопенком та головою облради Ігорем Вдовенко перевірили, як лісова промисловість на практиці застосовує електронний облік деревини.

Зовнішня торгівля послугами в області у 2019 році.  ДОВІДКА

Зовнішня торгівля послугами в області у 2019 році. ДОВІДКА 09:00

У 2019 р. підприємства Чернігівщини здійснювали зовнішню торгівлю послугами із партнерами із 79 країн світу.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини