Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 13 серпня, 17:57:03

Круглий стіл “Створення Методики, яка дозволить громадськості аналізувати діяльність тендерних комітетів”

15.12.2011   11:00Агенцiя

У четвер о 11:00 в приміщенні готелю профспілкових організацій (вул. Шевченко 105-А, аудиторія № 202) відбудеться круглий стіл “Створення Методики, яка дозволить громадськості аналізувати діяльність тендерних комітетів головних розпорядників бюджетних коштів у освітянській сфері, в процесі планування та здійснення ними процедур із придбання товарів, робіт і послуг за бюджетні кошти”.

Метою круглого столу є представлення результатів аналізу діяльності тендерних комітетів головних розпорядників бюджетних коштів в сфері освіти, їх обговорення та визначення сильних та слабких сторін цього процесу.

Програма заходу передбачає виступи громадських аудиторів, представників органів влади, депутатського корпусу, громадськості.

Під час круглого столу будуть презентовані попередні результати збору інформації з приводу тендерних закупівель в галузі освіти, які проводились шляхом інформаційних запитів по Чернігівській області.

Круглий стіл відбудеться за адресою:
м. Чернігів, Готель профспілкових організацій (вул. Шевченко 105-А, аудиторія №202)

Початок о 11:00.

За додатковою інформацією звертайтеся до координатора заходу Семененка Сергія за телефоном: 097-779 31 85

Останні новини Чернігівщини

Стартує подання електронних заяв для вступу на бакалавра та наскрізного магістра

Стартує подання електронних заяв для вступу на бакалавра та наскрізного магістра 15:35

13 серпня розпочато прийом електронних заяв на вступ до вишів на бакалавра (наскрізного магістра) після 11 класів. Подання заяв здійснюється онлайн через електронні кабінети та триватиме до 22 серпня.

Зафіксовано 27 нових випадків захворювання COVID-19

Зафіксовано 27 нових випадків захворювання COVID-19 13:50

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА станом на 12.00 четверга 13 серпня в області підтверджено 27 нових діагнозів COVID-19.

OlympicLab на північному сході Чернігівської області

OlympicLab на північному сході Чернігівської області 13:42

Модуль «розвиток/добробут – пізнай себе» Всеукраїнського заходу Національного олімпійського комітету України та Coca-Cola Foundation був проведений Відділенням НОК України в Чернігівській області для учнів Новгород – Сіверської гімназії № 1 імені Б. Майстренка.

Проведено комплексну перевірку в ізоляторі тимчасового тримання №5 у Прилуках

Проведено комплексну перевірку в ізоляторі тимчасового тримання №5 у Прилуках 13:03

Прилуцькою місцевою прокуратурою проведено комплексну перевірку в ізоляторі тимчасового тримання №5 (м.Прилуки) ГУНП в Чернігівській області.

Віталій Загайний провів прийом громадян у Борзнянському районі

Віталій Загайний провів прийом громадян у Борзнянському районі 12:53

12 серпня перший заступник голови Чернігівської ОДА Віталій Загайний з робочим візитом відвідав Борзнянський район. Спільно з головою Борзнянської РДА Ларисою Осадчук та представниками правоохоронних органів він провів прийом громадян. А також ознайомився з роботою центру обслуговування клієнтів АТ «Чернігівгаз».