Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 16 червня, 22:28:37

Презентація проекту "Відкритий інтернет-простір для районних ЗМІ центральної України"

28.10.2013   13:30Агенцiя

У  вересні 2013 року стартував проект «Відкритий Інтернет-простір для районних ЗМІ Північної України». Його реалізує сімферопольська міська молодіжна громадська організація «Світло» за підтримки програми «Засоби масової інформації» Міжнародного фонду «Відродження». Докладніше про цей проект, його мету та умови участі чернігівських ЗМІ розкажуть представники ГО «Світло» під час прес-конференції, що відбудеться 28 жовтня о 13.30 в готелі «Україна» (IV поверх).

Метою проекту є створення безкоштовних WEB-сайтів для районних друкованих ЗМІ Північної України (Житомирської, Київської, Чернігівської та Сумської областей) та навчання представників цих ЗМІ навичкам адміністрування сайтів, управління новинним контентом та інтеграції з соціальними мережами та новітніми медіа.
 
Проект «Відкритий Інтернет-простір для районних ЗМІ Північної України» є логічним продовженням вдалих проектів «Відкритий Інтернет-простір для районних ЗМІ Криму», «Відкритий Інтернет-простір для районних ЗМІ Півдня України» та «Відкритий Інтернет-простір для районних ЗМІ Центральної України».

Крім безпосереднього створення WEB-сайтів, в рамках проекту передбачені:
- навчальні семінари для представників відібраних ЗМІ;
- розробка і випуск посібника для журналістів;
- презентація даних WEB-сайтів в Інтернет просторі Україні, а також серед представників ЗМІ, влади, громадських організацій і т.д.

Довідково: Сімферопольська міська громадська молодіжна організація «Світло» створена в 2005 році. Мета роботи - задоволення та захист соціально-економічних та інших прав і інтересів жителів Криму, а також сприяння вдосконаленню інтелектуальних можливостей та потенціалу кримської молоді. За роки свого існування громадська організація «Світло» організувала і провела велику кількість різних інформаційно-просвітницьких акцій у Сімферополі та АР Крим. Досвід реалізації проектів «Відкритий Інтернет-простір для районних ЗМІ Криму» завсідчує, що редакції районних ЗМІ розуміють важливість виходу за межи традиційного формату та активної праці в мережі Інтернет.
 

Останні новини Чернігівщини

Псевдобанкір заволодів коштами жінки у сумі майже 22 тисячі гривень: поліція застерігає громадян від шахраїв 18:15

Поліцейські закликають мешканців Чернігівщини не передавати стороннім особам жодних відомостей про свої банківські картки.

У Головному управлінні ДПС у Чернігівській області відзначили сумлінних платників податків 17:04

У податковій службі області відбулось нагородження переможців регіонального етапу Всеукраїнського рейтингу «Сумлінні платники податків - 2023».

Мешканцю м.Чернігова повідомлено про підозру у жорстокому поводженні з твариною 16:22

Прокурором Чернігівської окружної прокуратури погоджено повідомлення про підозру жителю м.Чернігова у жорстокому поводженні з твариною, що належить до хребетних, яке призвело до тілесних ушкоджень(ч.1 ст.299 КК України).

Розпочато демонтаж будівель двох чернігівських шкіл у мікрорайоні Подусівка – №18 та 21 15:47

Їх було зруйновано 3 березня 2022 року внаслідок авіаударів армії рф.

До суду скеровано обвинувальний акт відносно мешканця одного з сіл Чернігівського району та області запорушення правил безпеки дорожнього руху 15:02

Прокурором Чернігівськоїокружної прокуратури скеровано до суду обвинувальний акт відносно жителя одного з сіл Чернігівського району та області запорушення правил дорожнього руху особою, яка керує транспортним засобом, що заподіяло тяжке тілесне ушкодження (ч.2 ст.286 КК України).

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини