Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 26 листопада, 15:31:07

Тренінг з використання даних для прийняття рішень у сфері протидії ВІЛ-інфекції/СНІДу

17.10.2013   09:30Агенцiя

17-18 жовтня 2013 р. відбудеться робоча зустріч організацій-партнерів проекту USAID «RESPOND» у Чернігівській області, присвячена використанню стратегічної інформації на регіональному рівні для прийняття рішень у сфері протидії ВІЛ-інфекції/СНІДу.  Мета зустрічі: посилення потенціалу регіональних посадовців та фахівців, які залучені до заходів з протидії ВІЛ-інфекції/СНІДу, щодо застосування даних моніторингу і оцінки для обґрунтування та підготовки управлінських рішень.
В рамках зустрічі буде проведено тренінг з використання даних для прийняття рішень, одним із основних завдань якого є формування навичок визначення потреби в даних для прийняття рішення, їх аналізу, інтерпретації та презентації. До участі у тренінгу запрошуються члени координаційних рад з питань протидії туберкульозу, ВІЛ-інфекції/СНІДу, представники неурядових організацій та інших зацікавлених сторін.
За результатами тренінгу членам координаційної ради з питань протидії туберкульозу та ВІЛ-інфекції/СНІДу буде запропоновано підготувати декілька концепцій заявок на отримання гранту від проекту USAID «RESPOND».
Адреса проведення тренінгу: м. Чернігів, вул. Т. Шевченка 103 А, готель «Парк-готель».
Початок тренінгу 17 жовтня о 9.30.

Останні новини Чернігівщини

Щодо захворюваності на ГРВІ та грип. Офіційно

Щодо захворюваності на ГРВІ та грип. Офіційно 13:22

Епідемічна ситуація щодо захворюваності на грип та ГРВІ як в Україні, так і в області відповідає середньорічному рівню для даної пори року.

Чернігівщина приєдналась до Всеукраїнської акції

Чернігівщина приєдналась до Всеукраїнської акції "16 днів проти насильства". ФОТОрепортаж 13:10

У середу, 25 листопада в Міжнародний день боротьби з насильством щодо жінок на Чернігівщині стартувала Всеукраїнська інформаційна кампанія «16 днів проти насильства».

В Чернігові з’явилась пам’ятна дошка герою-підпільнику

В Чернігові з’явилась пам’ятна дошка герою-підпільнику 12:38

13 листопада на будинку №7 по вулиці Родімцева міста Чернігів, відкрили меморіальну дошку підпільнику часів Другої Світової війни Олександру Дмитровичу Михайленку.

Капітальні інвестиції в Чернігівській області. ДОВІДКА

Капітальні інвестиції в Чернігівській області. ДОВІДКА 12:28

У січні–вересні 2020 р. обсяг капітальних інвестицій підприємств та організацій Чернігівщини становив 3638 млн.грн. Майже всі вони (99% загального обсягу) вкладені в матеріальні активи.

Кабмін виділив 60 мільйонів на забезпечення киснем лікарень Чернігівщини

Кабмін виділив 60 мільйонів на забезпечення киснем лікарень Чернігівщини 12:21

Кабінет Міністрів прийняв рішення про перерозподіл субвенції для забезпечення киснем медичних установ в Чернігівській області.