Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 6 грудня, 07:49:24

Тренінг з використання даних для прийняття рішень у сфері протидії ВІЛ-інфекції/СНІДу

17.10.2013   09:30Агенцiя

17-18 жовтня 2013 р. відбудеться робоча зустріч організацій-партнерів проекту USAID «RESPOND» у Чернігівській області, присвячена використанню стратегічної інформації на регіональному рівні для прийняття рішень у сфері протидії ВІЛ-інфекції/СНІДу.  Мета зустрічі: посилення потенціалу регіональних посадовців та фахівців, які залучені до заходів з протидії ВІЛ-інфекції/СНІДу, щодо застосування даних моніторингу і оцінки для обґрунтування та підготовки управлінських рішень.
В рамках зустрічі буде проведено тренінг з використання даних для прийняття рішень, одним із основних завдань якого є формування навичок визначення потреби в даних для прийняття рішення, їх аналізу, інтерпретації та презентації. До участі у тренінгу запрошуються члени координаційних рад з питань протидії туберкульозу, ВІЛ-інфекції/СНІДу, представники неурядових організацій та інших зацікавлених сторін.
За результатами тренінгу членам координаційної ради з питань протидії туберкульозу та ВІЛ-інфекції/СНІДу буде запропоновано підготувати декілька концепцій заявок на отримання гранту від проекту USAID «RESPOND».
Адреса проведення тренінгу: м. Чернігів, вул. Т. Шевченка 103 А, готель «Парк-готель».
Початок тренінгу 17 жовтня о 9.30.

Останні новини Чернігівщини

Піротехніки знищили 50-кілограмову фугасну авіаційну бомбу, 25-кілограмову авіаційно-осколкову бомбу та 92 набої до стрілецької зброї

Піротехніки знищили 50-кілограмову фугасну авіаційну бомбу, 25-кілограмову авіаційно-осколкову бомбу та 92 набої до стрілецької зброї 07:44

Вибухонебезпечний предмет ФАБ-50 було виявлено о 08:20 у лісі біля с. Голубівка Прилуцького району.

6 грудня - День Збройних Сил України

6 грудня - День Збройних Сил України 07:39

Загальне професійне свято всіх українських військовослужбовців давно заслужило всенародну повагу і шану з боку офіційних державних структур усіх рівнів.

Процедуру затвердження перспективних планів спростили: Верховна Рада прийняла закон

Процедуру затвердження перспективних планів спростили: Верховна Рада прийняла закон 18:04

5 грудня Верховна рада України в другому читанні та в цілому прийняла урядовий законопроект «Про внесення змін до Закону України «Про добровільне об’єднання територіальних громад» (щодо спрощення процедури затвердження перспективних планів формування територій громад Автономної Республіки Крим, областей)» №2189 від 30.09.2019.

Чернігівська поліція перевіряє інформацію про замінування навчального закладу

Чернігівська поліція перевіряє інформацію про замінування навчального закладу 15:57

Наразі Чернігівська поліція перевіряє анонімну інформацію про замінування навчального закладу в одному з мікрорайонів міста. Дітей та персонал двох шкіл евакуйовано.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини