"Гоголівка" започатковує щорічне проведення "Покровських читань"
Так 12 жовтня о 13 годині в Будинку дітей та юнацтва в Ніжині та 15 жовтня з 13-ї години у музеї М. Коцюбинського в Чернігові Літературно-мистецьке об'єднання "Гоголівка" за підтримки виконкому Ніжинської міської ради, разом в партнерстві з Чернігівською філією Національної Спілки письменників України, Молодіжною Громадською Організацією Центром Прогресивної Молоді "Апельсин", Літературною студією Ніжинського Державного університету імені Миколи Гоголя, Культурно-мистецьким центром "Інтермецо" та студентською радою НДУ ім. М.Гоголя проводяться перші читання.
Останні новини Чернігівщини
Заклади освіти області отримали генератори від польського Урядового агентства стратегічних резервів 09:37
Одинадцять генераторів різної потужності (від 15 до 27 кВт) передали сьогодні для потреб закладів освіти Крутівської, Бахмацької, Кіптівської та Сосницької громад, Прилуцького гуманітарно-педагогічного фахового коледжу імені Івана Франка, Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя, а також Державного архіву Чернігівської області.
У Корюківській громаді поліцейські скерували до суду кримінальне провадження щодо чоловіка, який систематично вчиняв домашнє насильство 09:10
Житель одного з сіл Холминської громади за свої протиправні дії понесе кримінальну відповідальність. Кривднику загрожує до двох років позбавлення волі.
У Чернігові посмертні державні нагороди передали рідним загиблих оборонців 08:39
У Чернігівській ОВА передали державні нагороди родинам полеглих воїнів начальник ОВА В’ячеслав Чаус, очільник Нацполіції області Іван Іщенко та військові.
На Чернігівщині працює шість Центрів ментального здоров’я 17:46
Повномасштабна війна в Україні значно підвищила потребу в якісній підтримці психічного здоров’я.