Презентація книги німецького політолога Віктора Тимченка "Час націоналізму. Стратегія виживання в глобалізованому світі"
У п’ятницю, об 12.00, у КМЦ «Інтермеццо» (Чернігів, вул. Шевченка, 9) відбудеться презентація книги німецького політолога Віктора Тимченка «Час націоналізму. Стратегія виживання в глобалізованому світі».
“Час націоналізму” -- книга про підвалини і перспективи націоналістичних рухів у світі - написана українською мовою, але не лише для українськtого читача.
Віктор Тимченко народився в Україні. Закінчив Київський університет ім. Тараса Шевченка, за фахом – журналіст. 1990 року переїхав до Німеччини – на батьківщину дружини. Працював на радіостанції “Німецька хвиля”. У Берліні, Гамбургу і Мюнхені видав кілька книг політичної аналітики. Член Спілки письменників Німеччини.
Останні новини Чернігівщини
СБУ повідомила про заочну підозру жителю Чернігівщини, який воює на боці рф 14:21
Служба безпеки зібрала доказову базу на ще одного зрадника, який добровільно перейшов на бік ворога та воює проти Сил оборони.
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:58
Протягом минулої доби зареєстровано 1 надзвичайну ситуацію техногенного характеру та 8 небезпечних подій, а саме: 8 пожеж. Внаслідок цих подій загинуло 5 осіб та 3 особи постраждали.
Поліція розслідує обставини смертельної ДТП у Корюківському районі 10:21
5 лютого, близько 14:30, до поліції надійшло повідомлення про те, що на автодорозі Чернігів-Мена-Сосниця-Гремʼяч сталась ДТП.
Внаслідок російських обстрілів на Чернігівщині пошкоджені житлові будинки: поліція документує наслідки ворожих атак 10:19
Ворожа армія вкотре атакувала безпілотниками Чернігівщину.
6 лютого: цей день в Україні і світі 08:46
День 1444 Російська агресія - Day 1444 Russian aggression