Форум "Від ідеї до успіху: місцеві ініціативи змінюють життя українських громад"
13-14 вересня у Чернігові, у приміщенні готелю «Профспілковий» (вул. Шевченка, 105–а), відбудеться грандіозна подія, яка стане віхою багаторічної діяльності мережі «Громадські ініціативи України» – Всеукраїнський форум «Від ідеї до успіху: місцеві ініціативи змінюють життя українських громад».
Особливістю Форуму є акцент на тих активностях, які відбуваються безпосередньо у місцевих громадах, прямо впливаючи на життя людей. У рамках Форуму відбудуться представлення та обговорення найкращого досвіду громадської активності на місцевому рівні, а також майстер-класи, презентації, дискусії і живе спілкування успішних громадських активістів з усієї України.
Місцем проведення Форуму не випадково був обраний Чернігів. Адже, за переконанням ініціаторів, громадська активність має ставати ближчою до місцевих громад. Певною специфікою розвитку громадського життя України стала концентрація на загальних напрямках, розробці загальних стратегій та концепцій на центральному рівні, що, безперечно, дуже важливо, але не менш важливою є безпосередня, щоденна і кропітка робота з конкретними проблемами «в полі». Саме цю прогалину покликаний заповнити Форум.
Однією з «родзинок» Форуму стане відзначення та нагородження найкращих громадських ініціатив у різних сферах, починаючи від екології і волонтерства до культури та благодійності - загалом відзначено буде вісім ініціатив.
У рамках Форуму відбудуться виступи представників міжнародних та донорських організацій, але найважливіше, що на ньому поділяться практичним досвідом свого успіху представники пересічних НУО України із невеликих населених пунктів України.
Як відзначив координатор мережі «Громадські ініціативи України» Юрій Степанець: «Ми сподіваємося, що Форум допоможе привернути увагу, у тому числі донорських організацій, до здобутків та потреб тих організацій, які щодня працюють у місцевих громадах. Для рекламування своєї роботи, тим більше на національному рівні, у них, як правило, не вистачає можливості, адже вони зосереджуються на безпосередній діяльності. Також переконані, що Форум стане джерелом натхнення і нових ідей, нових партнерств та успішних ініціатив для його учасників».
Запрошуємо представників національних та місцевих засобів масової інформації, Інтернет-ЗМІ та громадських журналістів взяти участь у цьому непересічному заході національного масштабу.
Початок реєстрації учасників Форуму 13 вересня о 9.30, «Навчально-методичний центр» Федерації профспілкових організацій Чернігівської області (м. Чернігів, вул. Шевченка, 105–а).
Контакти:
Юрій Степанець, тел. 0679607264, vinmonp@gmail.com
Руслана Стасюк, тел. 050 140 53 16, 096 464 88 33, ruslana.stasiuk@gmail.com
Останні новини Чернігівщини
На Чернігівщині перед судом постане зловмисник, який обвинувачується у вбивстві жінки та зґвалтуванні малолітньої дитини 08:57
Поліція завершила досудове розслідування та скерувала до суду обвинувальний акт, щодо 19-річного чернігівця, який підозрюється у вчиненні низки тяжких злочинів.
12 березня: цей день в Україні і світі 08:54
День 1478 Російська агресія - Day 1478 Russian aggression
«Допомога ветеранам – це мій обов’язок і покликання»: Вадим Довгошей, помічник начальника поліції Чернігівщини з ветеранської політики 13:08
Вадим Довгошей пройшов непростий шлях — від добровольця чернігівської територіальної оборони до спецпризначенця поліції, який отримав важке поранення під час оборони держави.
Освіта, здоров’я та потреби ВПО – В’ячеслав Чаус провів нараду з керівниками районів 11:06
Начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус провів нараду зі своїми заступниками й керівниками районів. Обговорили поточні питання по багатьох напрямах життєдіяльності громад.
Надзвичайні події в області за останню добу 11:04
Протягом минулої доби зареєстровано 8 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 7 пожеж., внаслідок небезпечних подій постраждала 1 особа.