Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 13 лютого, 21:09:01

Форум ділових і творчих жінок

05.09.2013   11:00Агенцiя

З нагоди Дня підприємця та в рамках виконання обласної Програми розвитку малого та середнього бізнесу на 2013-2014 роки вперше в Чернігові 5 вересня відбудеться Форум ділових і творчих жінок Чернігівщини. Організатори заходу: Чернігівська міська Ліга (клуб) ділових і професійних жінок та обласна організація Спілки жінок України за підтримки державних органів влади.

Мета Форуму – налагодити співпрацю жінок-підприємниць з державними органами влади, науковцями, журналістами, налагодити зв’язки між успішними жінками, жінками-лідерами, розширити можливості їх професійного та творчого розвитку, допомогти реалізувати прагнення у бізнесі, громадській та творчій діяльності.

За словами Президента Чернігівської Ліги (клубу) ділових і професійних жінок Ірини Дорожкіної, цей захід має проаналізувати сучасний стан справ, показати важливість вкладу жінок в усі сфери життєдіяльності місцевих громад, а також надати практичні інструменти для подальшого розвитку жіночого руху. У Форумі візьмуть участь керівники підприємств, установ і організацій міста та області, жінки-підприємниці, майстрині, творчі особистості. Очікується участь делегації зі столиці.

В рамках заходу відбудеться виставка «Презентую свою справу», де кожна учасниця матиме можливість представити свою організацію, фірму, творчі здобутки, продукцію, рекламні матеріали, поділиться досвідом та ідеями для співпраці. Жінки розкажуть власні «історії успіху», учасниці дізнаються про діяльність Міжнародної організації ділових і професійних жінок (BPW International), а також про ресурси для розвитку бізнесу (гранти, проекти НДО, навчання, фінансові послуги тощо).

Форум ділових і творчих жінок Чернігівщини триватиме з 11:00 до 17:00 5 вересня. Місце проведення - актова зала підприємства «Навчально-методичний центр профспілок» (вул. Шевченка, 105а).

Увага! Брифінг для представників ЗМІ запланований на 10:15!

Останні новини Чернігівщини

На Чернігівщині поліція скерувала до суду справу щодо розкрадання бюджетних коштів на ремонті відділення лікарні

На Чернігівщині поліція скерувала до суду справу щодо розкрадання бюджетних коштів на ремонті відділення лікарні 13:15

Слідчі відділення поліції №1 (с-ще Козелець) Чернігівського райуправління поліції під процесуальним керівництвом Козелецької окружної прокуратури підготували обвинувальний акт щодо директора однієї з будівельних фірм, який привласнив майже 200 тисяч бюджетних гривень під час капітального ремонту одного з відділень лікарні.

Мезинський природний парк: 20 років на захисті природи 13:10

10 лютого у блакитній вітальні Чернігівської ОУНБ імені Софії та Олександра Русових відбулося засідання круглого столу, присвячене 20-річчю створення Мезинського національного природного парку.

Надзвичайні події в області за останню добу 12:15

Протягом минулої доби зареєстровано 3 небезпечні події, саме: 3 пожежі.

З 15 лютого 2026 року на Чернігівщині встановлено заборону на вилов щуки

З 15 лютого 2026 року на Чернігівщині встановлено заборону на вилов щуки 12:11

З 15 лютого 2026 року на Чернігівщині встановлено заборону на вилов щукиЧернігівський рибоохоронний патруль повідомляє, що з 15 лютого 2026 року, відповідно до Правил любительського рибальства на Чернігівщині діятиме заборона на вилов щуки.

Від редактора до старшого солдата: історія чернігівського медійника Сергія Кириченка 10:49

Сергій Кириченко – один з найдосвідченіших чернігівських редакторів. Майже 20 років він відпрацював у різних виданнях «Чернігівської Медіа Групи», а з початку повномасштабного вторгнення долучився до Збройних сил України.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини