Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 31 березня, 12:05:27

Рок-опера "Стіна"

14.09.2013   19:00Агенцiя

“СТІНА” – глибоко філософський музичний твір, який розповідає глядачам про “стіни”, що будує навколо себе людина аби відсторонитися від загроз зовнішнього світу, а також про “стіни”, які будує “СИСТЕМА” навколо ОСОБИСТОСТІ.
Ідейний натхненник твору, бас-гітарист гурту “Pink Floyd” Роджер Уотерс, вклав у композиції свої власні відчуття, переживання подій, які відбувалися з ним у дитинстві, юності та молодості.
Головний герой цієї рок-опери рок-музикант на ім’я Пінк. Цеглинами “СТІНИ”, яка утворилася навколо Пінка та відгородила його від зовнішнього світу стали: загибель батька у Другій світовій війні, надмірна опіка з боку матері, жорстоке поводження вчителів у школі, зрада дружині, пристрасть до алкоголю та наркотиків, хворобливе уявлення про власну велич.
Знаходячись у зеніті слави, Пінк відчуває себе одиноким, спустошеним, розчавленим. Одного дня він втрачає сенс життя і робить спробу покінчити з життям. В останню мить його рятують лікарі.
Після невдалої спроби самогубства Пінк перетворюється на жорстокого, одержимого тирана, який ладен знищити половину людства. Хвороблива уява звеличує його “Eго”!
Чи зможе Пінк зруйнувати “СТІНУ” самотності, зневіри, жорстокості? Чи буде він прощений самим собою та соціумом – розповість рок-опера “СТІНА”, у сучасній інтерпретації.
Запрошуємо Вас відчути музично-драматичний простір життя!
Музична частина рок-опери створить атмосферу таємничості, вокальна – атмосферу величності, магія світла та гра акторів – атмосферу пристрасті.
Разом з учасниками музично-драматичної концесії “ПерсонА38” ви переживете всі радості і печалі, злети і падіння сучасної людини.
Замовлення благодійних квитків за талефонами: 93-00-13, (063) 817-93-24 або на сайті: http://www.cpmapelsin.com.ua/1382-2

Дата проведення: 14 вересня о 19.00

Місце проведення: Міський палац культури

Останні новини Чернігівщини

У Чернігові відтепер є вулиця імені Героя України Олександра Мацієвського. Депутати погодили перейменування низки вулиць 09:19

У Чернігові продовжують перейменовувати вулиці міста, з метою проведення політики очищення міського простору від топонімів, що звеличують, увіковічують, пропагують, або символізують російську федерацію.

За внесок у відбудову Чернігова. Комунальники, медики, освітяни та інші отримають фінансову винагороду від міста 09:16

Працівники і працівниці комунальних підприємств, які зробили особистий внесок у відновлення Чернігова, отримають одноразову матеріальну допомогу-винагороду від міста у розмірі 3 тисячі гривень.

Відбулося засідання сесії Чернігівської міської ради 09:14

30 березня 2023 року відбулося 30-те засідання сесії Чернігівської міської ради. На ньому були присутні 22 депутати з 42. На їх розгляд було винесено більше двох десятків питань, включаючи депутатські запити та різне.

Чернігівщина пам’ятає: в області відбулися тематичні заходи до річниці звільнення від російських окупантів 09:12

Дві третини Чернігівської області понад місць були під окупацією підступного ворога, техніка якого безперервними хвилями почала заходити на нашу територію 24 лютого 2022 року.

Новобасанська територіальна громада: питання відновлення інфраструктури та житлового сектору 08:54

Наявні результати та подальші плани щодо відбудови та відновлення пошкоджених об’єктів 29 березня з представниками Новобасанської сільської ради обговорив під час робочої поїздки перший заступник начальника Чернігівської ОВА Костянтин Мегем.