Прес-конференція за підсумками реалізації проекту "Європейський досвід розвитку комунікаційної стратегії в рамках єврорегіонів"
Поліський фонд міжнародних та регіональних досліджень запрошує всіх зацікавлених представників ЗМІ на прес-конференцію за підсумками виконання проекту «Європейський досвід розвитку комунікаційної стратегії в рамках єврорегіонів». Проект реалізовано в рамках програми Міжнародного Вишеградського фонду «Вишеградська четвірка для Східного партнерства».
Представники Чернігівської облдержадміністрації та Поліського фонду розкажуть про перебіг та підсумки проекту, подальші плани щодо залучення громадських організацій до транскордонної співпраці в рамках Єврорегіону «Дніпро».
Захід відбудеться 2 вересня 2013 року.
Захід відбудеться об 11.00 год в Дискусійному клубі «Експертна думка» (вул. Полуботка, 6-А).
Останні новини Чернігівщини
З 26 січня у Чернігові змінюється рух тролейбусів №3 та №7А 15:01
З понеділка, 26 січня, у Чернігові тимчасово змінюється схема руху тролейбусних маршрутів №3 та №7А.
Вікімарафон – 2026 у Чернігові: 25 років вільних знань та внесок нашої бібліотеки 14:56
22 січня Чернігівська ОУНБ імені Софії та Олександра Русових учергове стала осередком творення цифрової історії.
Громади Чернігівської області отримають фінансування на 9 проєктів відновлення за підтримки ЄІБ 14:54
Українські громади отримають 740,3 млн грн, для реалізації 119 проєктів відновлення громад, за підтримки Європейського інвестиційного банку.
Внаслідок атаки росіян по Ніжинському району є постраждалі: поліція документує наслідки 14:52
Сьогодні вдень ворожа армія вдарила безпілотниками по території агропідприємства у Вертіївській громаді Ніжинського району.
Коли професія не має статі: історія жінок, які обрали «чоловічу» справу 14:51
У сучасному світі все більше жінок доводять: професія не має статі, а новий старт можливий у будь-якому віці. Яскравий приклад — історія трьох жінок, які наважилися опанувати так звану «чоловічу» професію машиніста-кочегара котельні.