Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 30 березня, 02:37:01

Регіональний семінар для блогерів, котрі висвітлюють соціальні проблеми місцевого значення

17.08.2013   10:00Агенцiя

За ініціативи громадської організації “Фундація прав людини” та Чернігівського міського громадського об’єднання інвалідів “ШАНС” 17 серпня о 10 год. в Чернігівському центрі перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій (проспект Миру, 43, приміщення Чернігівської обласної ради, ауд. № 3), відбудеться регіональний семінар для блогерів, котрі висвітлюють соціальні проблеми місцевого значення.
Захід реалізується в рамках всеукраїнської правозахисної програми “Голос людини з інвалідністю он-лайн”. Головна мета програми – зміцнення потенціалу громадських організацій людей з інвалідністю у царині ефективного використання соціальних медіа у своїй роботі та доступу до інноваційних каналів зв’язку задля інтеграції людей з особливими потребами в онлайновому світі.
Запрошуємо лідерів громадських організацій людей з інвалідністю, активних користувачів соціальних мереж, блогерів та журналістів місцевих ЗМІ взяти участь у даному заході.
Бажаючих прийняти участь в роботі семінару, прохання попередньо зареєструватися за телефонами: 050 6727591, 063 1489271 (Світлана Віталіївна).

Останні новини Чернігівщини

Автопарк Чернігівщини поповнився на 6 шкільних автобусів 12:59

Волонтери Львівщини доставили з Польщі для Чернігівщини 6 автобусів.

Замість «грошової допомоги» громадянка втратила понад 32 тисячі гривень: поліція застерігає громадян від шахрайської схеми в Інтернеті 12:28

Поліцейські закликають громадян не переходити за сумнівними посиланнями в Інтернеті та не вводити секретні паролі своїх банківських карток на незнайомих та підозрілих веб-сайтах.

Чотири громади області приєдналися до швейцарсько-українського проєкту DECIDE 11:07

Чернігівська область стала п'ятим регіоном-партнером швейцарсько-українського проєкту DECIDE – «Децентралізація для розвитку демократичної освіти».