Спільне виїзне засідання обласної організації Національної спілки архітекторів України та управління містобудування та архітектури облдержадміністрації
Спільне виїзне засідання обласної організації Національної спілки архітекторів України та управління містобудування та архітектури облдержадміністрації: про організацію та проведення заходів з нагоди 300-річчя від дня народження видатного архітектора українського бароко І.Григоровича-Барського, автора проектів Собору Різдва Богородиці та Полкової канцелярії в смт Козельці.
Козелецька райдержадміністрація (смт Козелець).
Початок о 10:00.
Останні новини Чернігівщини
Через ворожі атаки поранені троє людей: поліція Чернігівщини документує воєнні злочини росіян 09:46
Упродовж доби ворог продовжував атакувати Чернігівську область безпілотниками. Наразі відомо про трьох постраждалих мирних людей.
57 ветеранів із Чернігівщини зможуть придбати власне житло за кошти держсубвенції 09:44
Днями Кабмін затвердив розподіл субвенції на житло за програмою Мінветеранів. Для Чернігівської області передбачено майже 154 мільйони гривень. Це дасть змогу 57 ветеранам з області придбати власні оселі. Мова йде про захисників з І-ІІ групами інвалідності.
19 травня: цей день в Україні і світі 08:42
День 1546 Російська агресія - Day 1546 Russian aggression
Надзвичайні події в області за останню добу 10:48
Протягом минулої доби зареєстровано 4 небезпечні події, а саме: 4 пожежі.