Аrt-канікули
Проект «Аrt-канікули» зробить літнє дозвілля чернігівської дітвори цікавим, творчим, інтелектуальним – таким, де братимуть участь не лише діти, а й дорослі – сусіди, друзі, партнери. Цьогоріч активісти планують завітати на 20 майданчиків Чернігова і зробити дозвілля чернігівської дітвори змістовним, цікавим, інтелектуально насиченим.
Проект реалізується активістами Громадської спілки «Громадська рада м. Чернігова» на чолі з народним депутатом України Валерієм Дубілем та БФ "Європа"
Арт-програма починатиметься завжди о 18:00
29.07.2013 р понеділок – вулиця 1-го Травня, 169
Останні новини Чернігівщини
Патрульні виявили нетверезу водійку під час комендантської години 17:08
Учора під час комендантської години, патрулюючи вулицею Парковою інспектори зупинили автомобіль Mitsubishi ASX.
У Нацполіції завершився тренінг із розвитку якісної ветеранської політики за підтримки Уряду Великої Британії 16:27
У межах реалізації Проєкту «Реформування сектору цивільної безпеки в Україні» за підтримки Уряду Великої Британії відбувся п’ятиденний навчальний тренінг для помічників керівників з питань ветеранської політики в регіонах на тему «Адвокація інтересів захисників і захисниць у діяльності Національної поліції України».
Молодь з малих територіальних громад Чернігівщини отримала ще сім президентських грантів 15:35
Ще сім представників молоді з малих територіальних громад Чернігівської області отримали гранти Президента України. Відповідний Указ №724/2026 Володимир Зеленський підписав 14 серпня.
Чернігівські спортсмени здобули сім медалей на чемпіонаті України зі стрільби кульової 14:54
З 09 до 15 серпня у Вінниці відбувся чемпіонат України серед спортсменів 2008 року народження та молодших зі стрільби кульової.
Уряд виділив майже 33,5 млн грн для прикордонних громад Чернігівщини 14:02
Днями уряд виділив 2,3 млрд грн для підтримки прифронтових громад. Дотацію розподілили між обласними бюджетами та бюджетами 179 територіальних громад прифронтових регіонів.