Аrt-канікули
Проект «Аrt-канікули» зробить літнє дозвілля чернігівської дітвори цікавим, творчим, інтелектуальним – таким, де братимуть участь не лише діти, а й дорослі – сусіди, друзі, партнери. Цьогоріч активісти планують завітати на 20 майданчиків Чернігова і зробити дозвілля чернігівської дітвори змістовним, цікавим, інтелектуально насиченим.
Проект реалізується активістами Громадської спілки «Громадська рада м. Чернігова» на чолі з народним депутатом України Валерієм Дубілем та БФ "Європа"
Арт-програма починатиметься завжди о 18:00.
22.07.2013 р понеділок – вулиця Єськова, 8А
Останні новини Чернігівщини
Виробники переробної промисловості можуть отримати до 16 млн грн гранту на відновлення після обстрілів у межах політики програми «Зроблено в Україні» 14:43
Кабінет Міністрів України на засіданні 7 липня 2025 року затвердив нову редакцію Порядку реалізації програми «Гранти для переробних підприємств». В межах програми запроваджено новий напрям – гранти на відновлення виробничих потужностей для переробних підприємств, які постраждали від збройної агресії росії. Тепер вони можуть отримати до 16 млн грн на закупівлю, доставку та монтаж обладнання.
У Чернігові поліцейські оперативно затримали грабіжника 14:10
Співробітники кримінальної поліції Чернігівського райуправління поліції «за гарячим слідом» встановили 35-річного чоловіка, причетного до відкритого заволодіння грошима пенсіонерки в Чернігові.
Рада ветеранів при Чернігівській ОДА: завершено прийом заяв 13:38
На Чернігівщині триває формування оновленого складу Ради ветеранів при обласній державній адміністрації.
ДПС пропонує бізнесу долучитися до обговорення змін щодо удосконалення системи СМКОР 12:35
ДПС пропонує бізнесу долучитися до обговорення змін щодо удосконалення роботи системи СМКОР.
Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровані на території області за добу 12:11
Протягом минулої доби зареєстровано 8 небезпечних подій, а саме: 1 аварійну ситуацію на мережах життєзабезпечення, 7 пожеж.