Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 28 жовтня, 17:01:08

Семінар на тему: “Поглиблена та всеохоплююча зона вільної торгівлі між Україною та ЄС"

12.07.2013   14:00Агенцiя

Семінар на тему: “Поглиблена та всеохоплююча зона вільної торгівлі між Україною та ЄС: основні аспекти та переваги. Реформування системи технічного регулювання”.
Проводить Міністерство економічного розвитку і торгівлі України спільно з Департаментом економічного розвитку облдержадміністрації.
Готельно-туристичний комплекс “Придеснянський” (м.Чернігів, вул.Шевченка, 99-а).
Початок о 14:00.

14:00 – 14:30 - Реєстрація
14:30 – 14:50 - Вступне слово від Представника обласної державної адміністрації, Представника Міністерства економічного розвитку і торгівлі України та Керівника Проекту ЄС “Додаткові заходи щодо виконання Програми підтримки галузевої політики “Сприяння взаємній торгівлі шляхом усунення технічних бар’єрів у торгівлі між Україною та Європейським Союзом” Стефаноса Іоакеімідіса
14:50 – 15:00 - Поточний стан торговельно-економічного співробітництва області з країнами-членами Європейського Союзу. (представник обласної державної адміністрації)
Поглиблена та всеохоплююча зона вільної торгівлі: основні аспекти та переваги.
15:00 – 15:20 - Загальний огляд та ключові аспекти зони вільної торгівлі між Україною та Європейським Союзом.
Крівцун Катерина Ігорівна – головний спеціаліст відділу торговельно-економічного співробітництва з ЄС департаменту європейської інтеграції Miністерства економічного розвитку і торгівлі України
15:20 – 15:30 - Питання та відповіді
15:30 – 15:50 - Перерва на каву
ТБТ в рамках ЗВТ і реформування системи технічного регулювання.
15:50 – 16:40 - Технічне регулювання в контексті ЗВТ. Стефанос Іоакеімідіс – керівник Проекту ЄС “Додаткові заходи щодо виконання Програми підтримки галузевої політики “Сприяння взаємній торгівлі шляхом усунення технічних бар’єрів у торгівлі між Україною та Європейським Союзом”
16:40 – 17:20 – Реформа системи технічного регулювання в Україні: що, навіщо, як?
Дмитро Луценко – експерт з юридичних питань Проекту ЄС “Додаткові заходи щодо виконання Програми підтримки галузевої політики “Сприяння взаємній торгівлі шляхом усунення технічних бар’єрів у торгівлі між Україною та Європейським Союзом”
17:20 – 17:40 - Питання та відповіді

 

Останні новини Чернігівщини

Виявлено 211 нових випадків COVID-19

Виявлено 211 нових випадків COVID-19 15:57

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА станом на 28 жовтня зафіксовано 211 нових випадків інфікування COVID-19.

В ході підготовки до чергової сесії відбулися засідання постійних комісій облради

В ході підготовки до чергової сесії відбулися засідання постійних комісій облради 15:26

Відповідно до розпорядження голови обласної ради "Про скликання двадцять п'ятої сесії обласної ради сьомого скликання" 28 жовтня відбулися засідання постійних комісій обласної ради, під час яких депутати ознайомилися з питаннями порядку денного чергової сесії й напрацювали низку пропозицій та зауважень до них.

Виявлено факт незаконного полювання на зайця русака

Виявлено факт незаконного полювання на зайця русака 14:31

26 жовтня в ході проведення заходів державного нагляду (контролю) по дотриманню вимог природоохоронного законодавствадержавними інспекторами з охорони довкілля Чернігівської області спільно з єгерською службою Ріпкинського відділення МРП ЧОО УТМР у мисливських угіддях визначеного підприємства виявлено чоловіка, який здійснював полювання у темну пору доби.

Чернігівський район: під час ліквідації пожежі вогнеборці врятували 66-річну жінку

Чернігівський район: під час ліквідації пожежі вогнеборці врятували 66-річну жінку 14:24

27 жовтня о 20:01 до оперативно-координаційного центру Управління ДСНС України у Чернігівській області надійшло повідомлення про те, що в селищі Олишівка Чернігівського району по вулиці Лісовій сталася пожежа житлового будинку.

Першим на Чернігівщині проходить аудит обласний педагогічний ліцей

Першим на Чернігівщині проходить аудит обласний педагогічний ліцей 12:07

З середини жовтня Чернігівський обласний педагогічний ліцей для обдарованої сільської молоді Чернігівської обласної ради проходить процедуру позапланового інституційного аудиту – зовнішнє оцінювання діяльності закладу, що базується на ґрунтовному вивченні освітніх та управлінських процесів.