Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 17 лютого, 06:01:28

Семінар на тему: “Поглиблена та всеохоплююча зона вільної торгівлі між Україною та ЄС"

12.07.2013   14:00Агенцiя

Семінар на тему: “Поглиблена та всеохоплююча зона вільної торгівлі між Україною та ЄС: основні аспекти та переваги. Реформування системи технічного регулювання”.
Проводить Міністерство економічного розвитку і торгівлі України спільно з Департаментом економічного розвитку облдержадміністрації.
Готельно-туристичний комплекс “Придеснянський” (м.Чернігів, вул.Шевченка, 99-а).
Початок о 14:00.

14:00 – 14:30 - Реєстрація
14:30 – 14:50 - Вступне слово від Представника обласної державної адміністрації, Представника Міністерства економічного розвитку і торгівлі України та Керівника Проекту ЄС “Додаткові заходи щодо виконання Програми підтримки галузевої політики “Сприяння взаємній торгівлі шляхом усунення технічних бар’єрів у торгівлі між Україною та Європейським Союзом” Стефаноса Іоакеімідіса
14:50 – 15:00 - Поточний стан торговельно-економічного співробітництва області з країнами-членами Європейського Союзу. (представник обласної державної адміністрації)
Поглиблена та всеохоплююча зона вільної торгівлі: основні аспекти та переваги.
15:00 – 15:20 - Загальний огляд та ключові аспекти зони вільної торгівлі між Україною та Європейським Союзом.
Крівцун Катерина Ігорівна – головний спеціаліст відділу торговельно-економічного співробітництва з ЄС департаменту європейської інтеграції Miністерства економічного розвитку і торгівлі України
15:20 – 15:30 - Питання та відповіді
15:30 – 15:50 - Перерва на каву
ТБТ в рамках ЗВТ і реформування системи технічного регулювання.
15:50 – 16:40 - Технічне регулювання в контексті ЗВТ. Стефанос Іоакеімідіс – керівник Проекту ЄС “Додаткові заходи щодо виконання Програми підтримки галузевої політики “Сприяння взаємній торгівлі шляхом усунення технічних бар’єрів у торгівлі між Україною та Європейським Союзом”
16:40 – 17:20 – Реформа системи технічного регулювання в Україні: що, навіщо, як?
Дмитро Луценко – експерт з юридичних питань Проекту ЄС “Додаткові заходи щодо виконання Програми підтримки галузевої політики “Сприяння взаємній торгівлі шляхом усунення технічних бар’єрів у торгівлі між Україною та Європейським Союзом”
17:20 – 17:40 - Питання та відповіді

 

Останні новини Чернігівщини

5 способів миттєво стати більш впевненим

5 способів миттєво стати більш впевненим 13:30

Якщо ви перебуваєте під гнітом сумнівів і комплексів, навчитеся пишатися собою і відчувати себе на висоті.

Перед подачею на стіл...

Перед подачею на стіл... 13:21

Печенье или самодельное тесто, варёная сгущёнка или сметанно-шоколадный крем, мак или орешки в карамели — выбирайте то, что любите.

Гороскоп на наступний тиждень з 17 по 23 лютого

Гороскоп на наступний тиждень з 17 по 23 лютого 13:12

З 17 лютого до 10 березня Меркурій, планета мислення та комунікацій, знаходиться в ретроградному русіу знаку Риб, а це впливає на стосунки з навколишніми. Часто виникають непорозуміння, загострюється чутливість. Неконтрольовані емоції та панічні напади без особливих причин створюють хаос у звичномужитті. Можливі перешкоди в поїздках, складнощі з документами, конфлікти.

16 лютого – День військового журналіста України

16 лютого – День військового журналіста України 10:52

Цей день – особливий, адже саме 16 лютого 2015 року неподалік Дебальцевого, виконуючи бойове завдання, загинув редактор телерадіостудії “Бриз” Міністерства оборони України капітан 3-го рангу Дмитро Лабуткін.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини