Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 1 листопада, 14:59:31

Покладання квітів до могил загиблих воїнів та Хвилина пам’яті за загиблими у Великій Вітчизняній війні 1941-1945 років

22.06.2013   10:00Агенцiя

Покладання квітів до могил загиблих воїнів та Хвилина пам’яті за загиблими у Великій Вітчизняній війні 1941-1945 років.
Сквер ім. М.М.Попудренка.
Початок о 10:00.

Останні новини

Керівники слідчих ізоляторів України підбили підсумки своєї роботи за дев’ять місяців цього року 11:32

Загальні збори пройшли на Чернігівщині: спочатку у Новгород-Сіверській установі виконання покарань, а далі – у Чернігівському слідчому ізоляторі. Керівники СІЗО вивчали наш досвід по впровадженню норм Кримінального процесуального кодексу. Державна пенітенціарна служба України за роботу поставило чернігівським пенітенціаріям гарну оцінку.

У Чернігові львівський ВК "Барком-Кажани" програв першу гру 11:26

У рамках другого туру чемпіонату України з волейболу сезону-2014/2015 серед чоловічих команд Суперліги, львівський ВК «Барком-Кажани» проводить два виїзних матчі у Чернігові з тамтешнім ВК «Буревісник»–ШВСМ.

Театр тіней Fireflies: Ми не бачимо глядача, але завжди його відчуваємо 10:51

Зі шкільного курсу фізики відомо, що в реальному світі будь-який об’єкт незалежно від розміру відкидає тінь. Про те, що відкидають на сцені живісінькі тіні-фігури театру Fireflies, упевнено можна сказати одне: кожна зустріч глядача з талановитими молодими акторами несе в собі несамовитий заряд позитивної енергії. Граючись світлом і тінню та малюючи в такий незвичний спосіб образи, 12 чернігівських акторів Театру тіней «Fireflies» безсловесно і з легкістю створюють із повчальних та веселих історій яскраві видовища.

Презентовано нове видання - біографічний роман "Що записано в книгу життя. Михайло Коцюбинський та інші" 10:48

Біографічний роман «Що записано в книгу життя. Михайло Коцюбинський та інші» представив у Чернігівському літературно-меморіальному музеї-заповіднику М.Коцюбинського Михайло Слабошпицький.

Чиста лікарня – безпека для пацієнта 10:46

Як знизити рівень внутрішньолікарняних інфекцій, що слід використовувати для дезінфекції приміщень закладів охорони здоров’я, наскільки дотримання вимог асептики та антисептики здатне покращити лікувальний процес у стаціонарах, а також що з передового міжнародного досвіду можна використати задля підвищення інфекційної безпеки вітчизняних лікарень і поліклінік?

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини

Ляля Нетреба вважає ...

Три мавпи Знайома дівчина з забитого хутора Ляля Нетреба надіслала цікавого листа з купою не озвучених запитань — на які й досі не знайти відповіді.

Всі публікаціі