Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 16 серпня, 10:24:59

Круглий стіл на тему: "Отрута на вулицях міста - небезпека для людей і тварин"

21.05.2013   14:00Агенцiя

21 травня о 14.00 у дискусійному клубі «Експертна думка» (вул. Гетьмана Полуботка, 6а) відбудеться круглий стіл на тему: "Отрута на вулицях міста - небезпека для людей і тварин". 

Дискусія присвячена причинам та наслідкам масового і безконтрольного використання родентицидів (отрутохімікатів для знищення гризунів). Сьогодні у вільному продажу можна придбати різноманітні агрохімікати. Серед них фосфід цинку – отрута широкого спектру дії, заборонена в більшості країн ЕС, Росії, Білорусі.

Жертвами отрути часто стають домашні тварини. Не поодинокі випадки, коли від отрутохімікатів страждають люди.

При цьому в багатьох інших країнах, в тому числі в Росії та Білорусі, в переліку дозволених для використання родентицидів хімічні речовини активно замінюються біопрепаратами. Чому в Україні немає такої екологічної політики і як захистити людей та тваринний світ від небезпеки?

До участі в дискусії запрошуються депутати міської ради, представники держуправління екології, ветеринарної медицини, громадськості та засобів масової інформації.

Останні новини Чернігівщини

Захисники Чернігова: Привітав донечку із днем народження і пішов захищати місто

Захисники Чернігова: Привітав донечку із днем народження і пішов захищати місто 09:58

- Найперше про, що я думав коли почалась війна - це звичайно діти. Я хотів вберегти їх від цього жаху, - згадує Дмитро про перші дні військового вторгнення.

Дев'ять громад Чернігівщини візьмуть участь в ініціативі «ReBoost: громадський центр швидкого реагування та відновлення територіальних громад України»

Дев'ять громад Чернігівщини візьмуть участь в ініціативі «ReBoost: громадський центр швидкого реагування та відновлення територіальних громад України» 09:51

Днями у Чернігівській області відбулася стартова онлайн-зустріч в рамках ініціативи «ReBoost: громадський центр швидкого реагування та відновлення територіальних громад України»

"Чернігівгаз" видав технічні умови на підключення першого в Україні біометанового заводу 09:45

АТ "Чернігівгаз", що працює під брендом Регіональної газової компанії, видало технічні умови на підключення першого в Україні біометанового заводу компанії ТОВ "Галс Агро" у Чернігівській області, повідомляє у пресреліз РГК.

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу 09:33

Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровані на території області за період з 8:00 15 серпня по 8:00 16 серпня 2022 року

На створення або розвиток власного бізнесу можна отримання мікрогрант

На створення або розвиток власного бізнесу можна отримання мікрогрант 09:32

На Чернігівщині станом на 15 серпня поточного року через портал «Дія» подано 213 заяв на отримання мікрогранту на створення або розвиток власного бізнесу.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини