V Чернігівський міський Фестиваль країн Європи
15 травня на Красній площі Чернігова відбудуться урочистості до Дня Європи.
У рамках святкових заходів:
- V Чернігівський міський Фестиваль країн Європи (за участю представників «Євроклубів» при загальноосвітніх навчальних закладах області);
- акція «Україна – Європа: без фашизму» (за участю представників молодіжних громадських організацій);
- покладання квітів до могил воїнів, які загинули під час визволення м. Чернігова;
- виставки-презентації Державного архіву Чернігівської області та Чернігівського обласного історичного музею ім. В. В. Тарновського;
- святковий концерт за участю творчих колективів м. Чернігова та області.
Початок заходів о 16 годині.
Останні новини Чернігівщини
СБУ повідомила про заочну підозру жителю Чернігівщини, який воює на боці рф 14:21
Служба безпеки зібрала доказову базу на ще одного зрадника, який добровільно перейшов на бік ворога та воює проти Сил оборони.
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:58
Протягом минулої доби зареєстровано 1 надзвичайну ситуацію техногенного характеру та 8 небезпечних подій, а саме: 8 пожеж. Внаслідок цих подій загинуло 5 осіб та 3 особи постраждали.
Поліція розслідує обставини смертельної ДТП у Корюківському районі 10:21
5 лютого, близько 14:30, до поліції надійшло повідомлення про те, що на автодорозі Чернігів-Мена-Сосниця-Гремʼяч сталась ДТП.
Внаслідок російських обстрілів на Чернігівщині пошкоджені житлові будинки: поліція документує наслідки ворожих атак 10:19
Ворожа армія вкотре атакувала безпілотниками Чернігівщину.
6 лютого: цей день в Україні і світі 08:46
День 1444 Російська агресія - Day 1444 Russian aggression