Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 29 вересня, 16:53:01

Наукова конференція "Українська держава гетьмана Павла Скоропадського: проблеми дослідження(до 95 річниці проголошення)"

16.05.2013   10:00Агенцiя

16 травня в приміщенні Чернігівського центру перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій відбудеться наукова конференція «Українська держава гетьмана Павла Скоропадського: проблеми дослідження (до 95 річниці проголошення)».
В конференції, що організована в рамках відзначення 95-ї річниці державної служби України, візьмуть участь провідні науковці, працівники Інституту історії України НАН України, Національної академії державного управління при Президентові України, низки вищих начальних закладів з Києва, Чернігова, Ніжина, Черкас.
Планується розглянути питання, що стосуються діяльності Павла Скоропадського як керівника Української держави, становища правлячої еліти Гетьманату, становлення державної служби, політичної опори гетьманського режиму, ставлення до нього духовенства та ін., а також звернути увагу на сучасний стан національної історіографії, її тенденції та перспективи дослідження.
До участі в науковій конференції запрошуються науковці, викладачі, студенти, журналісти, всі, кого цікавить зазначена проблематика.
 
Дата проведення: 16 травня 2013 року.
Час проведення: 10.00 – 14.00.
Місце проведення: м. Чернігів, пр-т Миру, 43, (конференц-зал Будинку засідань обласної ради, 3 поверх).
Тел. для довідок: (0462) 676-052,  (0462) 774-312, (067) 4617386.
Електронна пошта: siverian@gmail.com

Останні новини Чернігівщини

Прилуки: військовій частині А4245 65 років

Прилуки: військовій частині А4245 65 років 14:56

25 вересня відбулися урочистості з нагоди відзначення 65-річчя з дня заснування військової частини А4245.

Довибори на нашому 208 окрузі з кожним днем стають все більш

Довибори на нашому 208 окрузі з кожним днем стають все більш "радикальними" 14:49

Вже зрозуміло, що чесно боротися за перемогу мої опоненти не те що не збиралися, а навіть і не думали.

Ніжин: відбулися засідання постійних депутатських комісій

Ніжин: відбулися засідання постійних депутатських комісій 14:44

Усі питання з порядку денного були детально вивчені та рекомендовані для розгляду на черговому пленарному засіданні Ніжинської міської ради.

Друга Дисциплінарна палата Вищої ради правосуддя ухвалила рішення притягнути суддю з Чернігова до дисциплінарної відповідальності

Друга Дисциплінарна палата Вищої ради правосуддя ухвалила рішення притягнути суддю з Чернігова до дисциплінарної відповідальності 14:20

Відповідне рішення Друга Дисциплінарна палата Вищої ради правосуддя прийняла під час засідання 28 вересня, передає «Закон і Бізнес».

Потрібно перевірити дійсність свого паспорта громадянина України для реалізації виборчого права

Потрібно перевірити дійсність свого паспорта громадянина України для реалізації виборчого права 14:17

25 жовтня на Чернігівщині відбудуться місцеві вибори та довибори народного депутата на окрузі №208. Прийти на дільницю ви маєте з паспортом громадянина України у вигляді книжечки або ID-картки.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини