Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 4 грудня, 08:35:30

Ток-шоу "Коло запитань" у Чернігові

26.04.2013   14:08Агенцiя

У прямому ефірі “Радіо Ера” ФМ з 14:08 – 16:00
адреса проведення: конфернц-зал готелю “Придеснянський”, вул. Шевченка 99а
Радіо “Ера-ФМ” запрошує представників медіа Чернігівщини взяти участь у проекті “Коло
Запитань” у п’ятницю 26 травня 2013 року о 14.08
Програма відбудеться у м. Чернігів за адресою: вул. Шевченка 99 а, конференц-зал –
готельно-туристичного комплексу “Придеснянський”
В програмі будемо говорити про роковини чорнобиля, перевізників у Чернігові і області, посівну, ЖКГ – продовження минулорічної історії з Ніжина, про інтелектуальні права, про скандал у заповіднику

Акредитація обовязкова
Для додаткової інформації та акредитації контактуйте:
"Радіо - Ера" FM Радіо "Ера" 103,5 FM
Юлия Сандрацкая Юліан Комков
Тел.: (044) 536-96-09 Тел.: (046 2) 93-60-43
Моб. тел.: (095) 734-62-16 Моб. тел.: (094) 988-70-43

 

Останні новини Чернігівщини

 «3000 км Україною» – програма стартувала у тестовому режимі для прифронтових регіонів

«3000 км Україною» – програма стартувала у тестовому режимі для прифронтових регіонів 11:34

Уряд ухвалив низку рішень, що забезпечать додаткову підтримку жителів прифронтових територій та започаткують системне державне фінансування пасажирських залізничних перевезень.

Стартували безоплатні освітні заходи з розвитку професійних навичок жінок

Стартували безоплатні освітні заходи з розвитку професійних навичок жінок 10:56

25 листопада відбувся перший онлайн-тренінг «Лідерство і соціальна відповідальність у бізнесі. Мистецтво партнерств» у межах програми «Підтримка розширення економічних прав жінок в Україні».

Директор підприємства підозрюється у заволодінні бюджетними коштами на ремонті лікарні

Директор підприємства підозрюється у заволодінні бюджетними коштами на ремонті лікарні 10:49

За процесуального керівництва Козелецької окружної прокуратури повідомлено про підозру директору підприємства у заволодінні чужим майном шляхом зловживання службовим становищем, вчиненому в умовах воєнного стану та у видачі завідомо неправдивих офіційних документів службовою особою (ч. 4 ст. 191, ч. 1 ст. 366 КК України).

«Спас Чернігівський: Собор як місце єднання»: у Софії Київській презентували спецвипуск журналу про чернігівську пам’ятку 10:13

Вчора у Національному заповіднику «Софія Київська» провели презентацію спецвипуску журналу «Антиквар», присвяченого чернігівському Спасо-Преображенському собору.

Городнянські поліцейські відсторонили від керування нетверезого водія, вміст алкоголю в крові якого перевищував допустиму норму більш ніж у 14 разів

Городнянські поліцейські відсторонили від керування нетверезого водія, вміст алкоголю в крові якого перевищував допустиму норму більш ніж у 14 разів 09:35

Поліцейські сектору реагування патрульної поліції ВП №3 (м. Городня) Чернігівського райуправління поліції викрили 53-річного водія автомобіля ВАЗ, який керував транспортом у стані алкогольного сп’яніння. На правопорушника складено адміністративні матеріали.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини