Брифінг “Зміцнення безпеки через співробітництво”
26 квітня 2013 року м. Чернігів відвідають дипломати Центру інформації та документації НАТО та ряду країн Північно-Атлантичного Альянсу та ЄС. В рамках відвідин відбудеться брифінг для ЗМІ та інтерактивна конференція “Зміцнення безпеки через співробітництво” в Чернігівському національному технологічному університеті.
В заході візьмуть участь Наталія Немилівська – Директор Центру інформації та документації НАТО в Україні, Марюс Януконіс – заступник голови місії Посольства Литовської Республіки в Україні, підполковник Міндаугас Квікліс – атташе з питань оборони Посольства Литовської Республіки в Україні, Марек Шафін – заступник голови місії Посольства Словацької Республіки в Україні, Підполковник Мартін Шпірек – військовий аташе місії Посольства Словацької Республіки в Україні, Едуард Ільїн – Директор Інституту Європейського Поступу.
Брифінг для ЗМІ відбудеться о 12:35 в приміщенні Чернігівського державного технологічного університету (вул. Шевченка, 95, 1 корпус, ауд. 224).
Контактні особи:
Едуард Ільїн – 067 235 17 57, Сергій Пархоменко – 066 452 35 68
Останні новини Чернігівщини
У Чернігові вшанували пам‘ять жертв Голокосту 18:20
27 січня у всьому світі відзначається Міжнародний день пам’яті жертв Голокосту. Саме цього дня у 1945 році був звільнений Аушвіц – один із найбільших нацистських таборів смерті.
В Україні відновлюється опитування щодо зайнятості та безробіття населення 18:16
Головне управління статистики у Чернігівській області інформує, що з 19 січня 2026 року в Україні розпочинається обстеження робочої сили – вибіркове опитування населення (домогосподарств), яке проводиться на виконання Плану державних статистичних спостережень на 2026 рік і є частиною євроінтеграційних процесів України.
За матеріалами СБУ вирок заочно отримав рашист, причетний до катувань цивільних на Чернігівщині 18:11
За доказовою базою Служби безпеки заочний вирок у вигляді 13 років позбавлення волі отримав військовослужбовець збройних сил рф, який знущався та катував цивільних на Чернігівщині.
Житель Чернігівщини втратив понад 5 тисяч гривень, купуючи зарядну станцію 18:09
Хотів придбати зарядну станцію, натомість втратив понад 5 тисяч гривень: поліція Чернігівщини закликає громадян сплачувати за товар тільки після його отримання
На Чернігівщині поліцейські оголосили підозри членам організованої злочинної групи, які організували роботу нарколабораторії промислових масштабів 16:06
Слідчі поліції Чернігівщини під процесуальним керівництвом прокуратури повідомили про підозру лідеру злочинного угруповання та трьом його спільникам, які виготовляли кілограмові партії психотропів для збуту по території України.