"Перша леді" в Чернігові
25 квітня в Міському палаці культури "Хіміки" відбудеться регіональний етап Всеукраїнського конкурсу краси «ПЕРША ЛЕДІ 2013»
На Вас чекає феєричне шоу краси та грації.
Дівчата будуть змагатися в 4 конкурсах. В яких саме? Організатори тримають це в таємниці, але обіцяють несподівані та оригінальні виходи дівчат.
Приходьте та підтримайте свою красуню, адже дівчина, яка отримає титул «Перша Леді глядацьких симпатій» матиме можливість разом з переможницею представляти Чернігівщину на Всеукраїнському конкурсі.
Титул буде визначатись за допомогою СМС-голосування під час конкурсу.
Останні новини Чернігівщини
Поліція працює на місці ДТП у Ніжинському районі 10:40
Сьогодні ввечері до поліції надійшло повідомлення про дорожньо-транспортну пригоду, що сталася на автодорозі поблизу села Лихачів Ніжинського району.
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:37
Протягом минулої доби зареєстровано 5 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 4 пожежі. Внаслідок цих подій 11 осіб постраждали.
8 січня: цей день в Україні і світі 08:31
День 1415 Російська агресія - Day 1415 Russian aggression
Увага! Погіршення погодних умов! 18:25
Служба відновлення та розвитку інфраструктури у Чернігівській області попереджає водіїв про значне погіршення погодних умов 7-11 січня 2026 року, що вплине на обстановку на дорогах.
Чернігівський онкоцентр отримав гуманітарну допомогу від міжнародних партнерів 17:19
Засоби гігієни, дезінфекційні та лікарські засоби, а також медичні витратні матеріали передали сьогодні Чернігівському медичному центру сучасної онкології представники Благодійного фонду «Help-Ua». Таку гуманітарну допомогу заклад отримує не вперше.