Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 21 листопада, 11:40:16

Презентація проекту ""Free tours" або "вільні тури"

24.04.2013   12:00Агенцiя

Запрошуємо Вас на презентацію проекту ""Free tours" або "вільні тури" за участі представників громадських організацій, керівництва інституту та представників органів місцевого самоврядування. Захід відбудеться 24 квітня о 12:00 за адресою: м. Чернігів, пр. Миру 13, Інститут історії, етнології та правознавства ім. О.М. Лазаревського, ауд. 308

Для довідки.
 "Free tours" або "вільні тури"  - це оглядові умовно-безкоштовні екскурсії зі збірними групами, які проводяться у визначений час. Чому умовно безкоштовні? Гіди-екскурсоводи працюють безкоштовно, але, за умови задоволення туристів-екскурсантів наданою гідом інформацією, -  не відмовляються від добровільної винагороди, розмір якої екскурсант визначає сам.
Подібні тури широко розповсюджені в багатьох не лише європейських країнах, але і в Америці та ряді азійських держав. У Європі, наприклад, існує спеціальне об'єднання - "United Europe Free Tours". Ця організація об'єднує представників із Болгарії, Чехії, Німеччини, Угорщини, Румунії, Словаччини, Словенії та Іспанії. Нещодавно до цього об'єднання приєдналися і два міста з України - Київ та Одеса.

Більш детальну інформацію можна отримати у Чернігівському туристично-інформаційному центрі (вул. Шевченка 9), за телефоном (0462) 698-309, 777-021, 613-107. Контактна особа - Руденок Юрій.

Останні новини Чернігівщини

Ще сім населених пунктів Чернігівщини незабаром отримають генплани

Ще сім населених пунктів Чернігівщини незабаром отримають генплани 10:04

Відповідні проєкти рекомендуватиме до затвердження обласна архітектурно-містобудівна рада. Її чергове засідання провів 20 листопада начальник Управління містобудування та архітектури ОДА Олександр Дмитрюк.

Проведено круглий стіл до 6-ї річниці Революції Гідності

Проведено круглий стіл до 6-ї річниці Революції Гідності 09:47

«За Гідність і Свободу» — під такою назвою 20 листопада в Чернігівській обласній універсальній науковій бібліотеці імені В.Г. Короленка проведено круглий стіл з нагоди Дня Гідності та Свободи і чергової річниці Євромайдану.

В облраді обговорили актуальні питання законодавчого забезпечення та стан дотримання прав дитини на теренах Чернігівщини

В облраді обговорили актуальні питання законодавчого забезпечення та стан дотримання прав дитини на теренах Чернігівщини 09:36

Цьогоріч відзначається ювілейна річниця прийняття цих основоположних документів у сфері захисту прав дитини.

Народним депутатам України розповіли про проблеми бюджетного процесу-2020

Народним депутатам України розповіли про проблеми бюджетного процесу-2020 09:30

Про проблеми та перспективи бюджетного процесу-2020 говорили 20 листопада в Чернігівській міській раді представники регіонального відділення Асоціації міст України.

Визначено проєкти громадських організацій, які у 2020 році фінансуватимуться за кошти обласного бюджету

Визначено проєкти громадських організацій, які у 2020 році фінансуватимуться за кошти обласного бюджету 09:21

У Департаменті інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Чернігівської ОДА відбулися другий і третій етапи конкурсу громадських проєктів, які фінансуватимуться з обласного бюджету у 2020 році.