Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 27 січня, 15:59:34

Презентація проекту ""Free tours" або "вільні тури"

24.04.2013   12:00Агенцiя

Запрошуємо Вас на презентацію проекту ""Free tours" або "вільні тури" за участі представників громадських організацій, керівництва інституту та представників органів місцевого самоврядування. Захід відбудеться 24 квітня о 12:00 за адресою: м. Чернігів, пр. Миру 13, Інститут історії, етнології та правознавства ім. О.М. Лазаревського, ауд. 308

Для довідки.
 "Free tours" або "вільні тури"  - це оглядові умовно-безкоштовні екскурсії зі збірними групами, які проводяться у визначений час. Чому умовно безкоштовні? Гіди-екскурсоводи працюють безкоштовно, але, за умови задоволення туристів-екскурсантів наданою гідом інформацією, -  не відмовляються від добровільної винагороди, розмір якої екскурсант визначає сам.
Подібні тури широко розповсюджені в багатьох не лише європейських країнах, але і в Америці та ряді азійських держав. У Європі, наприклад, існує спеціальне об'єднання - "United Europe Free Tours". Ця організація об'єднує представників із Болгарії, Чехії, Німеччини, Угорщини, Румунії, Словаччини, Словенії та Іспанії. Нещодавно до цього об'єднання приєдналися і два міста з України - Київ та Одеса.

Більш детальну інформацію можна отримати у Чернігівському туристично-інформаційному центрі (вул. Шевченка 9), за телефоном (0462) 698-309, 777-021, 613-107. Контактна особа - Руденок Юрій.

Останні новини Чернігівщини

ДБР прийшло з обшуками до Чернігівської міськради під час сесії

ДБР прийшло з обшуками до Чернігівської міськради під час сесії 15:38

У Чернігівській міськраді, де 27 січня проходить сесія, Державне бюро розслідувань проводить обшук.

За матеріалами СБУ засуджено іноземця, який закликав до розв’язування війни

За матеріалами СБУ засуджено іноземця, який закликав до розв’язування війни 12:00

За матеріалами Служби безпеки України Апеляційний суд Чернігівської області остаточно затвердив рішення про покарання іноземця – мешканця Чернігова за поширення публічних закликів до війни.

Тетянине свято на сцені філармонійного центру

Тетянине свято на сцені філармонійного центру 11:49

Віддані шанувальники творчості артистів Чернігівського обласного філармонійного центру завжди з нетерпінням чекають на 25 січня — Тетянин день.

Відкрита лекція співробітника Українського інституту національної пам’яті Сергія Бутка «Крути – бій за майбутнє»

Відкрита лекція співробітника Українського інституту національної пам’яті Сергія Бутка «Крути – бій за майбутнє» 10:45

«Без Крут навіть акт 22 січня був би документом без підпису, бо такі акти мало виголосити. Їх треба чинити…», - Євген Маланюк, письменник, сотник армії УНР

Олена Дмитренко: Критичної загрози немає, але ми маємо бути готові до будь–якого розв’язання ситуації

Олена Дмитренко: Критичної загрози немає, але ми маємо бути готові до будь–якого розв’язання ситуації 10:40

26 січня в Чернігівській облдержадміністрації зібралось чергове засідання Ради оборони області під головуванням голови ОДА В’ячеслава Чауса та голови обласної ради Олени Дмитренко.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини