Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 2 квітня, 11:47:32

“УДАРне прибирання – 2013” в Чернігові

20.04.2013   09:00Агенцiя

Політична партія “УДАР Віталія Кличка” до Дня навколишнього середовища традиційно проводитиме заходи, спрямовані на поліпшення стану навколишнього середовища.
20 квітня 2013 Чернігівські “ударівці” збираються на “УДАРне прибирання – 2013” в наступних місцях міста:
Пр. Миру, 16 – о 9.00
Вул. Кільцева, 7 – о 12.00
В цей день в Чернігові стартує екологічна кампанія партії “УДАР Віталія Кличка” “Батарейку – на переробку”. В рамках кампанії буде організовано збір використаних батарейок.
20 квітня учасники “УДАРного прибирання – 2013” в Чернігові зможуть отримати контейнери для збору використаних батарейок у керівників місцевих партійних організацій та розмістити їх у офісних центрах, на роботі, у своїх під’їздах. В інший час такі контейнери можна отримати в офісі Чернігівської обласної організації політичної партії “УДАР Віталія Кличка” з понеділка по п’ятницю в робочий час з 9.00 до 18.00 години за адресою: м Чернігів, пр. Миру, 16. Зібрані батарейки прийматимуться в офісі обласної партійної організації по мірі наповнення контейнерів та централізовано будуть передані на переробку до спеціалізованого підприємства.
Інформація про адреси розміщення пунктів збору батарейок для утилізації буде внесена до загальноукраїнського переліку таких пунктів.

Останні новини Чернігівщини

«Творча майстерня» для дітей: поліцейські Чернігівщини продовжують проводити арт-терапевтичні заходи 12:19

Психологи Головного управління Національної поліції Чернігівської області продовжують роботу в напрямку арт-терапії «Творча майстерня» для дітей поліцейських, які на собі відчули всі страхи бойових дій у Чернігові та потребують психологічної підтримки.

Як пройти реабілітацію після ампутації та встановити протез за державної підтримки 12:07

Війна кардинально змінила життя мільйонів українців — як цивільних, так і військових.

Дитячим будинкам сімейного типу Чернігівщини надали допомогу від першої леді України Олени Зеленської 12:05

У Чернігівській області вже вдруге дитячі будинки сімейного типу отримали благодійну допомогу від першої леді Олени Зеленської.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини