“Про участь української делегації у міжнародній науково-практичній конференції "Хатинь: 1943–2013. Події. Люди. Пам’ять"
Засідання прес-клубу “Ділове слово” Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації, що відбудеться у вівторок, 9 квітня 2013 року, об 11:00 в залі засідань за адресою: м. Чернігів, вул. Бєлінського, 11.
Тема засідання – “Про участь української делегації у міжнародній науково-практичній конференції „Хатинь: 1943–2013. Події. Люди. Пам’ять“у Мінську до 70-х роковин Хатинської трагедії”.
Інформуватимуть: представник Українського інституту національної пам’яті у Чернігівській області, науковий співробітник Сергій Бутко, начальник відділу культури і туризму Корюківської райдержадміністрації Людмила Бабич.
Учасники засідання планують поінформувати присутніх про порушені українською стороною під час конференції питання широкого ознайомлення міжнародної громадськості з обставинами Корюківської трагедії, дослідження обставин знищення 1–2 березня 1943 року мирних мешканців у м. Корюківка, стану і перспектив створення у Корюківці Меморіального комплексу пам’яті жителів населених пунктів України, знищених фашистськими окупантами.
Запрошуємо Вас до участі та висвітлення цього заходу.
Останні новини Чернігівщини
Служба зайнятості пропонує роботодавцям співпрацю і запрошує скористатися комплексом безкоштовних послуг 14:45
Основні з них: підбір кадрів на засадах рекрутингу, професійне навчання безробітних під конкретні робочі місця; підвищення конкурентоспроможності працівників шляхом отримання ваучера на навчання; навчання жінок «чоловічим» професіям, різні компенсаційні програми, суспільно-корисні роботи.
Чернігівщина — серед лідерів зі збирання зернових 11:03
В області триває збір урожаю. Місцеві аграрії демонструють одні з найвищих показників за обсягами валового збору зернових і зернобобових культур, забезпечивши Чернігівщині друге місце серед регіонів України.
Чернігівські боксерки вибороли золото й бронзу на Кубку України серед жінок-еліти у Львові 10:35
Вітаємо наших спортсменок із вдалим виступом на Кубку України з боксу серед жінок-еліти, який проходив у Львові з 24 до 29 листопада!
В обласній філармонії презентували виставу «НАСскрізь». Актори – ветерани та ветеранки Хмельниччини 09:44
«НАСскрізь» – це вистава Хмельницького обласного академічного музично-драматичного театру імені М.Старицького. Її унікальність в тому, що акторами є ветерани та ветеранки російсько-української війни. Режисер-постановник проєкту – також ветеран – Дмитро Гусаков.
У Чернігові другий рік поспіль реалізується соціальний проєкт «Долоньки тепла. Подаруй свято дитині воїна» 09:42
У Чернігові другий рік поспіль триває соціальний проєкт «Долоньки тепла.