Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 19 вересня, 04:15:56

Прес-клуб "Проведення в Чернігівській області Всеукраїнської благодійної акції „Серце до серця“ — "Почуй світ!“

03.04.2013   11:00Агенцiя

Запрошуємо Вас на засідання прес-клубу «Ділове слово» Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації, що відбудеться у середу, 3 квітня 2013 року, об 11:00 у залі засідань за адресою: м. Чернігів, вул. Бєлінського, 11.
Тема засідання — «Проведення в Чернігівській області Всеукраїнської благодійної акції „Серце до серця“ — „Почуй світ!“».
Інформуватимуть: директор Департаменту сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації, голова Чернігівського обласного організаційного комітету з підготовки та проведення в області VІІІ щорічної Всеукраїнської акції «Серце до серця» благодійної допомоги дітям з вадами слуху Оксана Сердюк, регіональний представник Всеукраїнського благодійного фонду «Серце до серця» та координатор акції у Чернігівській області Ольга Кукуюк, головний позаштатний спеціаліст управління охорони здоров’я облдержадміністрації з дитячої сурдології, завідувачка поліклінічного відділення обласної дитячої лікарні Ольга Шейна.
Учасники засідання  планують поінформувати присутніх про мету акції, хід підготовки до неї, терміни її проведення та очікувані результати, а також про шляхи контролю за зібраними коштами.
Запрошуємо Вас до участі та висвітлення цього заходу.

Останні новини Чернігівщини

Використання коштів ДФРР у 2019 році на контролі

Використання коштів ДФРР у 2019 році на контролі 13:05

17 вересня в рамках робочого візиту директор Департаменту економічного розвитку облдержадміністрації Олександра Хомик та начальник управління інвестиційної та зовнішньоекономічної діяльності Департаменту Юрій Сухомлин відвідали Чернігівський обласний академічний український музично-драматичний театр ім. Т.Г. Шевченка та ознайомились з ходом реконструкції будівлі із застосуванням заходів теплореновації.

НАЗК повідомить НАБУ та Нацполіцію про недостовірні відомості в деклараціях міського голови Чернігова

НАЗК повідомить НАБУ та Нацполіцію про недостовірні відомості в деклараціях міського голови Чернігова 12:59

Національне агентство з питань запобігання корупції за результатами повних перевірок декларацій виявило ознаки декларування недостовірної інформації на суму понад 250 прожиткових мінімумів.

Ніжин: збір громадських проектів 12:39

Проекти приймаються щороку, починаючи з 1 вересня по 30 вересня (протягом одного місяця).

Обстановка на кордоні. Офіційно

Обстановка на кордоні. Офіційно 12:36

Протягом останньої доби змін в обстановці на державному кордоні України в межах Чернігівщини не відбулося, вона залишалася стабільною та контрольованою.

За вісім місяців на обороноздатність країни платники  Чернігівщини спрямували понад 232,4 млн грн військового збору

За вісім місяців на обороноздатність країни платники Чернігівщини спрямували понад 232,4 млн грн військового збору 11:53

Як повідомили в управлінні податків і зборів з фізичних осіб ГУ ДПС у Чернігівській області за січень–серпень поточного року платниками податків Чернігівської області сплачено понад 232,4 млн грн військового збору.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини