Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 29 вересня, 20:25:23

Прес-клуб "Проведення в Чернігівській області Всеукраїнської благодійної акції „Серце до серця“ — "Почуй світ!“

03.04.2013   11:00Агенцiя

Запрошуємо Вас на засідання прес-клубу «Ділове слово» Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації, що відбудеться у середу, 3 квітня 2013 року, об 11:00 у залі засідань за адресою: м. Чернігів, вул. Бєлінського, 11.
Тема засідання — «Проведення в Чернігівській області Всеукраїнської благодійної акції „Серце до серця“ — „Почуй світ!“».
Інформуватимуть: директор Департаменту сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації, голова Чернігівського обласного організаційного комітету з підготовки та проведення в області VІІІ щорічної Всеукраїнської акції «Серце до серця» благодійної допомоги дітям з вадами слуху Оксана Сердюк, регіональний представник Всеукраїнського благодійного фонду «Серце до серця» та координатор акції у Чернігівській області Ольга Кукуюк, головний позаштатний спеціаліст управління охорони здоров’я облдержадміністрації з дитячої сурдології, завідувачка поліклінічного відділення обласної дитячої лікарні Ольга Шейна.
Учасники засідання  планують поінформувати присутніх про мету акції, хід підготовки до неї, терміни її проведення та очікувані результати, а також про шляхи контролю за зібраними коштами.
Запрошуємо Вас до участі та висвітлення цього заходу.

Останні новини Чернігівщини

Особливості проходження державної служби

Особливості проходження державної служби 17:36

обговорювали 29 вересня під час третього заняття за короткостроковою програмою підвищення кваліфікації "Управління персоналом в органах державної виконавчої влади" в Чернігівському регіональному центрі підвищення кваліфікації кадрів для начальників відділів (завідувачів секторів) управління персоналом структурних підрозділів обласної державної адміністрації, апарату районних державних адміністрацій, на яких покладено обов’язки щодо здійснення кадрової роботи.

Виявлено 100 нових випадків COVID-19

Виявлено 100 нових випадків COVID-19 16:14

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА станом на 29 вересня в області зафіксовано 100 нових випадків COVID-19.

Прилуки: військовій частині А4245 65 років

Прилуки: військовій частині А4245 65 років 14:56

25 вересня відбулися урочистості з нагоди відзначення 65-річчя з дня заснування військової частини А4245.

Довибори на нашому 208 окрузі з кожним днем стають все більш

Довибори на нашому 208 окрузі з кожним днем стають все більш "радикальними" 14:49

Вже зрозуміло, що чесно боротися за перемогу мої опоненти не те що не збиралися, а навіть і не думали.

Ніжин: відбулися засідання постійних депутатських комісій

Ніжин: відбулися засідання постійних депутатських комісій 14:44

Усі питання з порядку денного були детально вивчені та рекомендовані для розгляду на черговому пленарному засіданні Ніжинської міської ради.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини