Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 29 жовтня, 05:00:51

Прес-конференція "Формування громадянської позиції у школярів Чернігівщини: чи місія здійсненна?"

28.03.2013   12:00Агенцiя

Поліський фонд міжнародних та регіональних досліджень 28 березня 2013 р. о 12.00 в Експертному клубі "Чиста політика" проведе прес-конференцію "Формування громадянської позиції у школярів Чернігівщини: чи місія здійсненна?" у рамках проекту "Майбутні вчителі на шляху формування правової освіти та громадянської позиції учнівської молоді".
Ольга Різенко, менеджер проекту, озвучить саму концепцію проектної діяльності.
Максим Корявець, менеджер проектів Поліського фонду, розкаже про тренінг "Учень-громадянин", а також поділиться досвідом, перейнятим у рамках проекту "Ми громадяни. Ми європейці" (Центр європейської співпраці).
Виступить також Валерій Семенець, представник Відділу у справах сім'ї та молоді Чернігівської міської ради.
Метою проекту є поширення демократичних цінностей шляхом залучення випускників педагогічного університету м. Чернігова до серії тренінгів щодо формування в учнівської молоді громадянської позиції та навиків, пов'язаних з участю в суспільному житті.

Останні новини Чернігівщини

Виявлено 211 нових випадків COVID-19

Виявлено 211 нових випадків COVID-19 15:57

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА станом на 28 жовтня зафіксовано 211 нових випадків інфікування COVID-19.

В ході підготовки до чергової сесії відбулися засідання постійних комісій облради

В ході підготовки до чергової сесії відбулися засідання постійних комісій облради 15:26

Відповідно до розпорядження голови обласної ради "Про скликання двадцять п'ятої сесії обласної ради сьомого скликання" 28 жовтня відбулися засідання постійних комісій обласної ради, під час яких депутати ознайомилися з питаннями порядку денного чергової сесії й напрацювали низку пропозицій та зауважень до них.

Виявлено факт незаконного полювання на зайця русака

Виявлено факт незаконного полювання на зайця русака 14:31

26 жовтня в ході проведення заходів державного нагляду (контролю) по дотриманню вимог природоохоронного законодавствадержавними інспекторами з охорони довкілля Чернігівської області спільно з єгерською службою Ріпкинського відділення МРП ЧОО УТМР у мисливських угіддях визначеного підприємства виявлено чоловіка, який здійснював полювання у темну пору доби.

Чернігівський район: під час ліквідації пожежі вогнеборці врятували 66-річну жінку

Чернігівський район: під час ліквідації пожежі вогнеборці врятували 66-річну жінку 14:24

27 жовтня о 20:01 до оперативно-координаційного центру Управління ДСНС України у Чернігівській області надійшло повідомлення про те, що в селищі Олишівка Чернігівського району по вулиці Лісовій сталася пожежа житлового будинку.

Першим на Чернігівщині проходить аудит обласний педагогічний ліцей

Першим на Чернігівщині проходить аудит обласний педагогічний ліцей 12:07

З середини жовтня Чернігівський обласний педагогічний ліцей для обдарованої сільської молоді Чернігівської обласної ради проходить процедуру позапланового інституційного аудиту – зовнішнє оцінювання діяльності закладу, що базується на ґрунтовному вивченні освітніх та управлінських процесів.