Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 19 лютого, 01:06:03

Прес-конференція "Формування громадянської позиції у школярів Чернігівщини: чи місія здійсненна?"

28.03.2013   12:00Агенцiя

Поліський фонд міжнародних та регіональних досліджень 28 березня 2013 р. о 12.00 в Експертному клубі "Чиста політика" проведе прес-конференцію "Формування громадянської позиції у школярів Чернігівщини: чи місія здійсненна?" у рамках проекту "Майбутні вчителі на шляху формування правової освіти та громадянської позиції учнівської молоді".
Ольга Різенко, менеджер проекту, озвучить саму концепцію проектної діяльності.
Максим Корявець, менеджер проектів Поліського фонду, розкаже про тренінг "Учень-громадянин", а також поділиться досвідом, перейнятим у рамках проекту "Ми громадяни. Ми європейці" (Центр європейської співпраці).
Виступить також Валерій Семенець, представник Відділу у справах сім'ї та молоді Чернігівської міської ради.
Метою проекту є поширення демократичних цінностей шляхом залучення випускників педагогічного університету м. Чернігова до серії тренінгів щодо формування в учнівської молоді громадянської позиції та навиків, пов'язаних з участю в суспільному житті.

Останні новини Чернігівщини

Бібліотеці Короленка подарували 532 книги

Бібліотеці Короленка подарували 532 книги 18:29

У Чернігівській обласній універсальній науковій бібліотеці ім. В. Г. Короленка відбулася постійна доброчинна акція "Подаруй бібліотеці книгу!", присвячена Міжнародному дню дарування книг, який відзначають 14 лютого.

Музей бойової слави військових частин ОК

Музей бойової слави військових частин ОК "Північ" та серію інформаційних стендів відкрито до огляду 16:04

До 5 річниці оперативного командування офіцери управління морально-психологічного забезпечення за ініціативою командувача ОК "Північ" розробили серію інформаційних стендів, на яких висвітлені дані про управління, військові частини і установи оперативного командування.

"Слово, обірване в Биківні". Відбулася відкрита лекція про митців - жертв репресій 13:33

Михайль Семенко, Майк Йогансен, Вероніка Черняхівська та десятки й сотні інших українських митців стали жертвами «Великого терору» й поховані в Биківні під Києвом.

Для постраждалих від домашнього насильства запрацювала

Для постраждалих від домашнього насильства запрацювала "гаряча лінія" 13:17

Сервіс цілодобово доступний за номером 15-47. Дзвінки є безкоштовними зі стаціонарних та мобільних телефонів, анонімними та конфіденційними.

NASA запустило ракету із деталями з чернігівських заводів

NASA запустило ракету із деталями з чернігівських заводів 12:37

У суботу, 15 лютого, із Центру космічних польотів на острові Уоллопс (штат Вірджинія, США) проведено перший у 2020 році пуск ракети-носія середнього класу «Антарес».

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини