Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 24 грудня, 05:54:28

100 днів роботи парламентарів Чернігівщини: перші враження

29.03.2013   15:00Агенцiя

Чернігівський освітній центр "Ініціатива" в партнерстві з прес-клубом "Чиста політика" та проектом "Чернігівський монітор" ініціюють проведення  круглого столу на тему столу "100 днів роботи парламентарів Чернігівщини: перші враження".  

Під час роботи круглого столу чернігівським журналістам, експертам, політологам та всім зацікавленим буде представлено:
- порівняльні кількісні показники діяльності народних депутатів від Чернігівської області;
- інформація проекту "Профілі Чернігівських політиків" щодо виконання передвиборчих обіцянок народними обранцям;
- результати проекту "Гола правда" від чернігівських депутатів: незручні запитання читачів - відверті відповіді обранців".
Після цього відбудеться громадське обговорення перших результатів роботи народних депутатів від Чернігівщини.

Круглий стіл відбудеться 29 березня в приміщенні прес-клубу "Чиста політика"      (м. Чернігів, вул. Полуботка, 6-а).
Початок заходу о 15.00

Останні новини Чернігівщини

Чернігівські медіа-2025: у пошуках себе та ресурсів 14:00

2025 рік для медіаспільноти Чернігівщини став роком виживання, адаптації та переосмислення ролі медіа в умовах війни, фінансових обмежень і безпекових викликів.

Козелецькі поліцейські відсторонили від керування нетверезого водія, рівень алкоголю в крові якого більше ніж у 13 разів перевищував допустиму межу 10:56

Поліцейські сектору реагування патрульної поліції відділення №1 (с-ще Козелець) Чернігівського райуправління поліції викрили 43-річного водія, який керував транспортом у стані сильного алкогольного сп’яніння. На правопорушника складено адміністративні матеріали.

Укриття за завищеними цінами: на Чернігівщині поліція повідомила про підозру посадовиці у службовій недбалості

Укриття за завищеними цінами: на Чернігівщині поліція повідомила про підозру посадовиці у службовій недбалості 10:54

Через неналежне виконання службових обов’язків посадовицею органу місцевого самоврядування під час закупівлі укриттів, бюджету громади у Корюківському районі було завдано понад 700 тисяч гривень збитків. За скоєне фігурантці загрожує до п'яти років позбавлення волі.

В Україні стартувала комунікаційна кампанія «Зміцнені» про безоплатну реабілітацію

В Україні стартувала комунікаційна кампанія «Зміцнені» про безоплатну реабілітацію 10:47

Національна служба здоров’я України в партнерстві з Міністерством охорони здоров’я, Міністерством у справах ветеранів, за підтримки проєкту Rehab4U запустила інформаційну кампанію «Зміцнені», присвячену безоплатній реабілітації.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини