Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 26 листопада, 12:08:25

Міжнародний Форум на тему «Ревіталізація* в урбаністиці. Досвід та світові тенденції».

19.02.2013   11:00Агенцiя

В період з 18-21 лютого 2013 року в Чернігові відбудеться Міжнародний Форум в рамках транскордонного співробітництва на тему: «Ревіталізація в урбаністиці. Досвід та світові тенденції».
Передбачено участь у форумі делегації з м.Познань (Польща), Республіки Білорусь та Росії,  Київського інженерно-будівельного універсітету
Мета форуму. Знайомство зі світовими тенденціями ревіталізації в урбаністиці та  інтеграція молоді Чернігова та областей «Єврорегіону» в проектування ревіталізації бувших промислових територій Чернігівщини. Розширення  в транскордонному співробітництві Єврорегіону «Дніпро»  контактів співпраці  в малому та середньому бізнесі

План роботи:

19 лютого (місце проведення - конференц-зал Чернігівської обласної Ради)

11-00 - Пленарне засідання Міжнародного форуму «Ревіталізація в урбаністиці. Досвід та  тенденції» (доповіді, обговорення)

14-45 - Круглий стіл на тему:  Вплив урбаністики на роль міста в глобальному світі

20 лютого (місце проведення - виставковий зал Технопарку «Ремзавод», пр. Миру,194)

10-00 - інтерактивна  організаційно-творча гра студентської молоді з проектування ревіталізації в Чернігові

Додаткова інформація
В рамках співпраці з  м.Познань (Великопольске воєводство, Польща), яке розпочато  владними структурами Чернігівщини з 2003 року,  Чернігівська обласна агенція регіонального розвитку «Вектор»  впродовж 10 років є ініциатором  і організатором спільних заходів з польськими партнерами: організація візитів з метою вивчення досвіду та встановлення контактів співпраці; проведення круглих столів та культурно-освітніх заходів, та інше.
В 2012 році проводилась  активна співпраця з кафедрою архітектури технологічного  університету м. Познань. Ними розроблено архітектурні проекти-пропозиції ревіталізації помислових підприємств та представлені   в 70 плакатах  (А1) для обговорення в Чернігів. Під час Міжнародного Форуму відбудеться  презентація проектів розробниками.

ДОВІДКА
*Ревіталізація (від лат. re ... — відновлення та vita — життя, дослівно: повернення життя) — поняття, що використовується в науковій і практичній діяльності, яке характеризує процеси відновлення, оживлення, відтворення. Найчастіше поняття Ревіталізація використовують у медицині, архітектурі і техніці.
 

Останні новини Чернігівщини

Робота є на підприємствах легпрому

Робота є на підприємствах легпрому 10:43

Традиційно однією з провідних галузей економіки Чернігівщини є легка промисловість.В області зареєстровано понад 382 суб’єкти господарювання легпрому. Незважаючи на теперішній непростий воєнний період, підприємства працюють і потребують кваліфікованих кадрів. Знайти потрібних працівників допомагає служба зайнятості.

Напрямки діяльності міста на 2023 рік визначені. Але чим житиме Чернігів, в першу чергу, залежатиме від безпекової ситуації

Напрямки діяльності міста на 2023 рік визначені. Але чим житиме Чернігів, в першу чергу, залежатиме від безпекової ситуації 10:10

Забезпечувати функціонування міста в умовах війни, продовжити відновлювати пошкоджені об'єкти інфраструктури, сприяти стабільному функціонуванню економіки. Це кілька з пріоритетних напрямків, за якими планує жити та працювати Чернігів протягом наступного року. Вони визначені проєктом Програми економічного та соціального розвитку на 2023-й, який погодили на засіданні виконавчого комітету 24 листопада.

Скасовано рішення про ліквідацію п’яти шкіл на Чернігівщині

Скасовано рішення про ліквідацію п’яти шкіл на Чернігівщині 10:05

Господарським судом Чернігівської області задоволено позови прокурорів про визнання незаконними та скасування рішень органів місцевого самоврядування про ліквідацію п’яти загальноосвітніх шкіл у Корюківському та Прилуцькому районах.

Надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, зареєстровані в області за минулу добу

Надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, зареєстровані в області за минулу добу 09:32

Протягом минулої доби зареєстровано 4 небезпечні події, а саме: 1 аварійну ситуацію на мережах життєзабезпечення та 3 пожежі. Внаслідок цих подій постраждала 1 особа.

 В Чернігівському пологовому будинку запрацювала цитогенетична лабораторія.

 В Чернігівському пологовому будинку запрацювала цитогенетична лабораторія. 09:27

Лабораторія цитогенетики займається діагностикою хромосомної патології, проводить каріотипування подружніх пар, дітей, пацієнтів з проявами хромосомних синдромів та каріотипування абортивного матеріалу з використанням різних методів диференційного забарвлення. Вона оснащена сучасним обладнанням та комп’ютерною програмою «Luciа».