Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 15 листопада, 09:14:18

Прес-клуб «Презентація виставки з історії адміністративно-територіального устрою Чернігово-Сіверщини»

19.02.2013   11:00Агенцiя

Запрошуємо Вас на чергове засідання прес-клубу «Ділове слово» управління у справах преси та інформації облдержадміністрації, що відбудеться у вівторок, 19 лютого 2013 року, об 11:00 в залі засідань за адресою: м. Чернігів, вул. Бєлінського, 11.
Тема засідання прес-клубу — «Презентація виставки з історії адміністративно-територіального устрою Чернігово-Сіверщини».
Інформуватимуть: директор Чернігівського центру перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, кандидат історичних наук Володимир Бойко,  спеціаліст Чернігівського центру перепідготовки та підвищення кваліфікації, кандидат історичних наук Дмитро Казіміров, директор проектів Сіверського інституту регіональних досліджень, кандидат філософських наук Людмила Чабак.
Учасники засідання  планують повідомити про історико-просвітницький  напрям діяльності Сіверського інституту регіональних досліджень, ідею та основний зміст виставки плакатів «З  історії адміністративно-територіального устрою Чернігово-Сіверщини» та про роботу над зазначеною виставкою.

Останні новини Чернігівщини

Займалися наркобізнесом: до 9 років за ґратами засуджено учасниць злочинної групи, які збували психотропи в Ніжині

Займалися наркобізнесом: до 9 років за ґратами засуджено учасниць злочинної групи, які збували психотропи в Ніжині 14:10

За публічного обвинувачення прокурорів Чернігівської обласної прокуратури визнано винними двох учасниць організованої злочинної групи у незаконному зберіганні з метою збуту та збуті психотропних речовин.

У Батурині вшанували пам’ять жертв трагедії 1708 року

У Батурині вшанували пам’ять жертв трагедії 1708 року 14:07

Війська російської імперії 13 листопада 1708 року буквально стерли з лиця землі столицю Гетьманщини Батурин разом з усіма мешканцями.

 Ще три громади Чернігівщини презентували проєкти безбар’єрних маршрутів

Ще три громади Чернігівщини презентували проєкти безбар’єрних маршрутів 14:03

Мова про Бобровицьку, Любецьку та Козелецьку ТГ, які вчора представили свої концепти на онлайн-засіданні обласного комітету забезпечення доступності осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення до об’єктів соціальної та транспортної інфраструктури.

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 13:56

Протягом минулої доби зареєстровано 1 небезпечну подію, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду. Внаслідок цієї події 1 особа постраждала.

За незаконну риболовлю порушник сплатить до бюджету понад 125 тис.грн. 10:12

13 листопада 2025 року Чернігівським рибоохоронним патрулем в ході проведення спільного рибоохоронного рейду разом з працівниками Сектору водної поліції Чернігівського РУП ГУНП у Чернігівській області на водоймах Чернігівського району викрито грубе порушення Правил рибальства.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини