Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 12 листопада, 09:25:05

Ефективне просування в інтернеті товарів і послуг: як вийти на нові ринки?

11.02.2013   14:19Агенцiя

Хочете отримувати більше прибутку при менших витратах? Розширити географію свого бізнесу? Отримати велику клієнтську базу і вийти на нові ринки збуту? Відвідайте безкоштовний семінар "Як змусити Інтернет працювати на ваш бізнес" від компанії All.Biz, який відбудеться у Чернігові 12 лютого.
У програмі семінару: доповіді фахівців у сфері онлайн-торгівлі і просування.
Теми, які будуть обговорюватися на семінарі: актуальні методи залучення клієнтів за допомогою глобальної мережі, оцінка їх ефективності; переваги і потенціал використання онлайн-технологій для збільшення обсягів продажів; колективний інтернет-маркетинг: переваги та перспективи.
Дата проведення: 12.02.2013 р.
Місце проведення: м. Чернігів, вул. Шевченка, 105-А, підприємство "Навчально-методичний центр", 2-й поверх, каб. 203 (конференц-зал).
Початок реєстрації: 10.45
Початок заходу: 11.00
Тривалість семінару: 2:00.
Відвідування семінару безкоштовне. Реєстрація обов'язкова.
Зареєструватися можна за телефонами: (044) 527-70-86, (067) 504-80-89, (095) 280-42-66, (068) 201-36-21, або e-mail: marketing @ all. biz

Останні новини Чернігівщини

На трасах Чернігівщини цьогоріч буде встановлено 11 демпферних систем

На трасах Чернігівщини цьогоріч буде встановлено 11 демпферних систем 09:16

Продовжуємо впроваджувати сучасні підходи у безпеці дорожнього руху. Цьогоріч на автошляхах державного значення Чернігівської області буде встановлено одинадцять демпферних систем - амортизаційних пристроїв, що слугують для мінімізації наслідків ДТП та збереження життя людей.

Розширюється виробництво енергії з альтернативних джерел

Розширюється виробництво енергії з альтернативних джерел 09:02

В Україні встановлено 70 МВт біогазових установок (47 МВт працюють на агровідходах, 23 МВт – на сміттєзвалищах). Про це повідомили в Держенергоефективності.

Служба зайнятості напрацьовує алгоритм дій при вивільненні держслужбовців

Служба зайнятості напрацьовує алгоритм дій при вивільненні держслужбовців 08:53

Служба зайнятості готується до масового вивільнення працівників райдержадміністрацій та інших органів влади, аби завчасно допомогти таким людям спланувати подальшу кар’єру і уникнути безробіття.

На Чернігівщині відкрили ще два спортивні об’єкти

На Чернігівщині відкрили ще два спортивні об’єкти 08:40

Минулого тижня на території корюківської школи № 4 відкрили мініфутбольне поле (вже четверте в місті), а в центральному парку Семенівки — мультифункціональний майданчик для занять чотирма видами спорту: баскетболом, волейболом, гандболом та тенісом (подібний об’єкт невдовзі функціонуватиме і в Корюківці).

Ущільнення стиків клінкеру на Красній площі проводиться за рахунок підрядника

Ущільнення стиків клінкеру на Красній площі проводиться за рахунок підрядника 08:27

На Красній площі в Чернігові проводиться гарантійне обслуговування клінкерного покриття. Роботи передбачають ущільнення стиків клінкеру, що розширилися у місцях руху по колу.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини