Відкриття персональної виставки Ольги Курської «Хроніки Перемоги» (м.Черкаси)
Чернігівський обласний художній музей імені Григорія Галагана запрошує відвідати  персональну виставку Ольги Курської  «Хроніки Перемоги» (м.Черкаси), присвячену Дню захисників і захисниць України.
Майбутня художниця навчалась в Черкаському  національному університеті імені Б. Хмельницького (спеціальність «Образотворче мистецтво»). Перша персональна виставка Ольги Курської «#K_O_lir» відбулась у  Черкаському обласному художньому музеї у 2016 році. Засновниця і організаторка  мистецького фестивалю «Factura Fest», учасниця пленерів та симпозіумів, багатьох міських  та обласних виставок, кількох всеукраїнських.
           На виставці представлено понад 50 робіт.  Роботи створені у різних техніках, об’єднані вірою в перемогу і в кожного, хто стоїть на захисті нашої країни.
Приходьте на відкриття, щоб поспілкуватися з художницею та першими насолодитися виставкою.
Відкриття 1 жовтня 2024 року о 15-00 у Чернігівському обласному художньому музеї імені Григорія Галагана 
Останні новини Чернігівщини
Просив неправомірну вигоду за непроведення перевірок ДАБІ – посадовця засуджено до 5 років за ґратами 17:48
За публічного обвинувачення прокурорів Чернігівської обласної прокуратури визнано винним колишнього начальника відділу Управління Державної архітектурно-будівельної інспекції у Чернігівській області у проханні та одержанні неправомірної вигоди службовою особою, яка займає відповідальне становище (ч. 3 ст. 368 КК України).
За працевлаштування молоді можна отримати компенсацію 17:26
Служба зайнятості допомагає молоді зробити перші кроки в кар’єрі, а роботодавцям — отримати фінансову підтримку за працевлаштування молодих спеціалістів.
Рятувальники Чернігівщини 100 разів залучалися до ліквідації пожеж та проведення інших невідкладних робіт 17:05
Упродовж минулого тижня (з 27 жовтня по 03 листопада 2025 року) вогнеборці ліквідували 43 пожежі, з яких: 24 - у житловому секторі, 7 - на об’єктах, 5 – на транспорті, 4 - у природних екологічних системах та 3 - інші.
“RetroHits” — енергія добра крізь час 16:34
Найяскравіша музика минулих десятиліть 1-го листопада 2025 року звучала зі сцени Чернігівського обласного філармонійного центру. Солісти філармонійного центру представили глядачам наповнені драйвом, емоціями та неповторною атмосферою популярні пісні 80-90 років у програмі “RetroHits”.
Співпраця з роботодавцями триває 16:10
«Зустрічаємося з роботодавцями, щоб не лише чути потреби бізнесу, а й діяти разом — оперативно та ефективно задля розвитку підприємств та працевлаштування людей». Про це сказала директорка Чернігівського обласного центру зайнятості Людмила Ключник під час робочого візиту до Ніжина.